Bebek ve Çocuk

Buse Varol’un Doğumundan Yeni Görüntüler!

Buse Varol'un Doğumundan Yeni Görüntüler!

Buse Varol’un doğum anına ilişkin yeni kareler ortaya çıktı! İşte, Alişan’ın bebeğine kavuştuğu ilk anlar…

Geçtiğimiz günlerde oğlu Burak’a kavuşarak ilk kez babalık duygusunu tadan Alişan’ın, doğum anında çekilmiş yeni kareleri ortaya çıktı!

Buse Varol’un Bebeğine Kavuşma Anı Ortaya Çıktı!

Mayıs ayında İstanbul’daki lüks bir otelde dünya evine giren Alişan ve Buse Varol, geçtiğimiz günlerde oğulları Burak’a kavuşmuştu. Güzel haberi sosyal medya hesaplarından paylaşan çiftin, doğum anında çekilmiş yeni kareleri ortaya çıktı. Doğumdan çıktıktan sonra ‘ Allah isteyen herkese versin. İnanılmaz bir duygu, tarif edemiyorum. Burak’ın doğum anını gördüm. Allah’a inanmayan taş olur. Böyle bir mucize olamaz.’ şeklinde açıklama yapan Alişan’ın, doğum esnasında gözyaşlarına boğulduğu gözlerden kaçmadı.

Buse Varol'un Doğumundan Yeni Görüntüler!

Sezaryen Doğum Yaptı

13 Şubat’ta doğum yapan Buse Varol, yaklaşık 40 dakikalık bir operasyon sonrasında bebeğini kucağına almıştı. Son ana kadar normal doğum yapmak istediğini söyleyen oyuncu, bebeğin kilolu olması nedeniyle sezaryen ameliyatı oldu. 4 kg 265 gram doğan Burak bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Buse Varol'un Doğumundan Yeni Görüntüler!

‘Kırkpınar Pehlivanı Gibi Geldi’

Buse Varol’un gebelik takibini yapan ve Burak bebeğin doğumunu gerçekleştiren hekim, kişisel sosyal medya hesabından doğum anına ilişkin fotoğrafları şu notla paylaştı; ‘Alişan cinsiyetin belli olacağı gün çocuklar gibi heyecanlandı. Buse’nin ise epidural anesteziden ödü koptu. Burak bebek ise Kırkpınar pehlivanları gibi geldi.’

Buse Varol'un Doğumundan Yeni Görüntüler!

Buse Varol'un Doğumundan Yeni Görüntüler!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Çocuğunuzun Tuvalet Eğitimine Hazır Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu