Bebek ve Çocuk

Burcu Kara Hamileliğinde Bol Bol Hurma Yiyor!

Burcu Kara Hamileliğinde Bol Bol Hurma Yiyor!

Burcu Kara hamilelik sürecinde nasıl beslendiğine dair açıklamalarda bulundu.

Burcu Kara beslenme listesini açıkladı! Şubat 2016’da Fırat Parlak ile dünya evine giren güzel oyuncu Burcu Kara, nikah için Belçika’nın başkenti Brüksel’i tercih etmişti. Evliliğin ardından kısa bir süre sonra hamile olduğu açıklanan Burcu Kara, sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeye dikkat ediyor. Geçtiğimiz günlerde hamilelik döneminde dikkat ettiği şeylere değinen Burcu hanım, bol bol hurma yediğini de açıklamalarına ekledi.   Burcu Kara Hamileliğinde Bol Bol Hurma Yiyor!  

Burcu Kara Beslenme Listesini Açıkladı!

Burcu Kara bebek beklediğini uzun bir süre basından gizlemişti. Daha sonra yaptığı açıklamada erkek bebek beklediğini belirtilen güzel oyuncu, sağlıklı bir hamilelik dönemi için uyguladıklarını paylaştı. Hurma, tarçın ve limon üçlüsünü bu dönemde fazlasıyla tükettiğini açıkladı. Gebeliğinde spor hocası ve beslenme uzmanıyla da çalıştığını söyleyen Burcu Kara, böylelikle şekerini düzenlediğini açıklamalarına ekledi.   Burcu Kara Hamileliğinde Bol Bol Hurma Yiyor!

‘Çantamda Sürekli Hurma Bulunduruyorum’

Burcu Kara beslenme ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘ Hamilelik dönemimin başından beri çantamda sürekli hurma bulunduruyorum. Hurma, hem enerji deposu hem de şekere ve sindirimime iyi geliyor. Sürekli çantamda hurmayla gezer oldum.’ dedi.     Burcu Kara’nın hamileliğiyle alakalı diğer içeriklerimiz için burayatıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Dünyanın En Kilolu Bebeği Doktorları Bile Şaşkına Çevirdi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu