Bebek ve Çocuk

Tuba Büyüküstün Hamile mi? Oyuncunun Son Fotoğrafı Olay Oldu!

Tuba Büyüküstün Hamile mi? Oyuncunun Son Fotoğrafı Olay Oldu!

Yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen çifti bebek mi bekliyor?

Umut Evirgen ile yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün hamile mi? Ocak ayında, İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturacak olan Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün’ün bebek beklediği iddia edildi!   Tuba Büyüküstün Hamile mi? Oyuncunun Son Fotoğrafı Olay Oldu!

Tuba Büyüküstün Hamile mi?

Umut Evirgen ile 6 aydır aşk yaşayan Tuba Büyüküstün hamile mi? Eski eşi Onur Saylak’tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ismi Umut Evirgen ile anılmaya başlayan Tuba Büyüküstün, başlarda ilişkisini saklasa da artık gizlemekten çekinmiyor. Geçtiğimiz Mart ayında, arkadaş ortamında tanışarak ilişki yaşamaya başlayan Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün’ün ilişkileri tam gaz devam ediyor. Hatta Ocak ayında, İtalya’nın başkenti Roma’da evlenecekleri iddia edilen Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün’ün bebek beklediği de konuşulan iddialar arasında. İddiaların ortaya atılmasının nedeni olarak da Tuba Büyüküstün’ün aşağıdaki fotoğrafı gösteriliyor.   Tuba Büyüküstün Hamile mi? Oyuncunun Son Fotoğrafı Olay Oldu!  

Roma’da Evlenecekler

Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün’ün İtalya’nın başkenti Roma’da, sadece yakın dostlarının katılacağı bir törenle evlenecekleri iddia edildi. Yönetmen ve senarist Ferzan Özpetek’in ise çiftin nikâh şahidi olacağı ve nikâhtan sonra Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün için kendi evinde bir parti organize edeceği söyleniyor.

‘Bebek de Evlilik de Yok’

Tuba Büyüküstün’ün hamile olduğu haberleri magazin programlarında da konuşulmaya başladı. Duymayan Kalmasın’ın haberine göre, Tuba Büyüküstün’ün yakın çevresine ‘bebek de yok evlilik de yok,biz böyle çok mutluyuz’ dediği iddia edildi. Çiftin yakın dostu Ferzan Özpetek’in ise Tuba Büyüküstün hakkında çıkan bu haberleri sosyal medya hesabından beğenmesi, iddiaların doğru olduğu şeklinde yorumlandı.   Tuba Büyüküstün Hamile mi? Oyuncunun Son Fotoğrafı Olay Oldu!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Regl Ağrısını Kesen Cihaz

Onur Konuğu Olarak Çağrıldı!

Tuba Büyüküstün’ün özellikle Ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesi var. Oynadığı dizilerin Balkan ve Ortadoğu ülkelerinde sevilerek izlendiği biliniyor. Şimdi de ünlü oyuncu, 6-13 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan 51. Film Festivali için onur konuğu olarak Dubai’ye çağrıldı.

Tuba Büyüküstün’ün Sevgilisi Umut Evirgen Kimdir?

Adı Tuba Büyüküstün ile anılmaya başladıktan sonra herkesin merak ettiği bir kişi hâline gelen Umut Evirgen kimdir? 1989 yılında doğan Evirgen’in işletmeci olduğu ve Emirgan’da bir çok eğlence mekânının sahibi olduğu biliniyor. Çağatay Ulusoy ile yakın arkadaş olduğu söylenen Umut Evirgen, sosyal medya hesaplarını da aktif kullanıyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu