Bebek ve Çocuk

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!

2018 yılının ilk Merkür gerilemesi 23 Mart’ta başlayacak ve 16 Nisan’a kadar devam edecek. Koç burcunda gerçekleşen bu hareket, ağzımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmemiz gereken bir döneme girdiğimize işaret ediyor!

2018 yılının ilk Merkür gerilemesi 23 Mart’ta başlayacak ve 16 Nisan’a kadar devam edecek. Koç burcunda gerçekleşen bu hareket, ağzımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmemiz gereken bir döneme girdiğimize işaret ediyor. Merkür’ün geri hareketinde artık hepimizin bildiği gibi iletişim sorunları yaşayabilir, eşyalarımızı kaybedebilir, eski arkadaşlarımızla tekrar bir araya gelebiliriz. Tabii bu arada elektronik aletlerimizde sorunlar yaşanabilir, işlerimiz ertelenebilir ve etrafımızdakilerle uzlaşamayabiliriz. Bu dönem yapılacak en doğru hareket yeni bir girişimde bulunmamak, doktor değiştirmemek, yeni ev eşyası almamak ama eksik kalan işlerimizi tamamlamak, yarım bıraktığımız çalışmaları sonuca ulaştırmak olacaktır.

19 – 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Koç burcu gebeleri, Merkür, yukarıda da değindiğim gibi sizin burcunuzda geri harekete başladı. Peki, bu ne demek oluyor? Şöyle açıklayayım; eğer son zamanlarda kaçırdığınız fırsatlar, ah keşke  şöyle yapsaydım dediğiniz olaylar olduysa şayet, bu fırsatları tekrar yakalama şansınız fazla olacak! Bu hafta okuldan arkadaşlarınızla, eski komşularınızla, kısacası eski tanıdıklarınızda karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek! Sizin için ilerleyen günlerde pek bir olumsuzluk söz konusu olmasa da eşinizle olan iletişiminize şu sıralar biraz dikkat edin derim. Ufak tefek sorunlar, ağızdan kaçan yanlış kelimeler nedeniyle kocaman bir hâl alabilir. Bu arada; eğer fiziksel görünümünüzde bir değişiklik yapmaya karar verdiyseniz, kararınızı biraz ertelemenizi öneririm. Aksi halde, sonuçtan pek memnun kalmayabilirsiniz.

Boğa

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Boğa burcu gebelerimiz, şu sıralar doktor kontrollerinizi ihmâl etmezseniz iyi edersiniz. Çok ciddi olmayan bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Hatta bu sağlık sorununa yanlış teşhis koyulma ihtimali çok yüksek. Bu yüzden, birkaç farklı doktora görünmenizde fayda var. Bu arada, hafta içi birçok özel eşyanızı kaybetme olasılığınız yüksek. Bu yüzden değerli eşyalarınızı fazla yerinden oynatmayın derim. Hafta sonuna doğru ise biraz entrikalı günler sizi bekliyor desek, yanlış olmaz. Daha önce tartıştığınız kişilerle aynı ortama girebilir ve aranızdaki gerilim tekrar canlanabilir. Hatta bu olaydan sonra, hakkınızda yapılan dedikoduları bir bir öğrenebilirsiniz, benden söylemesi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kanseri Yendi ve İkinci Çocuğunu Dünyaya Getirdi

İkizler

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili İkizler burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde biraz endişeli ve telaşlı günler yaşayabilirsiniz. Özellikle büyük çocuklarınızla ilgili çeşitli endişeleriniz olabilir fakat tüm bunların yersiz olduğunu söyleyebilirim. Doğumu yaklaşan gebelerimiz ise tahmininden azıcık erken doğum yapabilir veya doğumun başladığını sanıp hastaneye başvurabilirler. Bu hafta için size uyarım ise elbette maddi konulardan yana olacak. Sanki son zamanlarda kendinizi alışverişe fazla kaptırdınız gibi… Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeye çalışın yoksa ilerleyen günlerde pişman olacaksınız. Son olarak; hafta ortasında eski arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz keyifli bir aktivite planlanabilir, şimdiden hazırlanmaya başlayın!

Yengeç

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Yengeç burcu gebelerimiz, öncelikle güzel haberlerden başlayayım! Doğumunuz yaklaştıysa, beklediğinizden biraz erken ve hiçbir sağlık problemiyle karşılaşmadan  bebeğinize kavuşabilirsiniz. Hafta sonu eğer akrabalarla, özellikle eşinizin annesi ile görüşmeyi düşünüyorsanız, erteleyin derim. Fikir ayrılıkları nedeniyle aranızda biraz sürtüşme yaşanabilir. Bu arada, çalışan Yengeç burcu gebelerimiz ilerleyen günlerde iş yerinde biraz daha uyanık olmalılar. Arkanızdan ufak tefek dolaplar dönebilir. Hatta sırf bu yüzden, haklı olduğunuz bir konuda boşu boşuna kendinizi savunmak zorunda bırakılabilirsiniz, aman dikkat!

Aslan

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Aslan burcu gebelerimiz, bu hafta algıları iyice açmakta ve uyanık olmakta fayda var! Aksi halde, çevrenizdekilerin yalan yanlış söylemlerine hemen kanacaksınız, dikkat! Hele ki sosyal medyadaki haberlere fazla güvenmemenizi öneririm. Hafta ortasına doğru gelindiğinde ise sizler için biraz gerilim dolu anlar yaşanabilir. Kendi veya eşinizin kardeşleriyle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir ve ufak tefek sürtüşmeler yaşanabilir. Bunu bilerek görüşmeniz sizin yararınıza olacaktır diye düşünüyorum 🙂 Hafta sonu yurt dışından misafir ağırlayabilir veya siz yakın bir zamanda yurt dışına çıkma planları yapabilirsiniz. Fakat vize işlemlerinde biraz gecikmeler olacak gibi, hazırlığınızı ona göre yapın…

Başak

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Başak burcu gebelerimiz, bu hafta sizler için  müjdeli haberlerim maalesef ki yok… Maddi anlamda zor geçireceğiniz günler başlıyor diyebilirim. Öncelikle şunu belirteyim; geçtiğimiz günlerde verdiğiniz ve şu sıralar geri ödemesini beklediğiniz borç parayı almakta biraz zorlanacaksınız. Hafta içi hiç beklemediğiniz bir anda çıkan masraf, yine hesaplarınızın şaşmasına neden olacak gibi duruyor. Bu arada, ilerleyen günlerde eski bir ceza veya kredi borcunuz karşınıza çıkabilir. Siz her ne kadar şu sıralar yatırım yapmak isteseniz de ne yazık ki ani masraflar ve ardı ardına yaşanan olumsuzluklar bunu mümkün kılmayacak şimdilik… Ama moral bozmak yok, bu süreç kısa bir süre sonra son bulacak!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebek İçin Güvenli Ev

Terazi

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Terazi burcu gebelerimiz, sizler de Merkür’ün geri hareketinden olumlu etkilenecek burçlardan birisiniz diyebilirim! Çünkü geçmişte kaçırdığınız, yanlış karar verdiğinizi düşündüğünüz olayları yeniden seçme, tercih etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta, sizleri biraz maziye de götürebilir. Çünkü eski tanıdıklarınızla karşılaşabilir ve ilişkileriniz yeniden canlanabilir. Sizler için tek uyarım, eşinizle konuşurken biraz daha sakin olmanız gerektiği yönünde olacak. Aksi halde istenmeyen tartışmalar yaşanabilir…

Akrep

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, yoğun mu yoğun günlere hazırlıklı olun! Bu hafta üstünüzdeki sorumluluklar bir türlü bitmek bilmeyecek, ardı ardına üstünüze yük binecek. Kafanızı kaşıyacak vakit bulmakta zorlanacaksınız diyebilirim. Çalışan Akrep burcu gebelerimiz ise iş yerindeki aksiliklere hazır olsa hiç fena olmaz. Yürüttüğünüz projeye üstlerinizden sürekli düzeltme uyarısı gelebilir. Haftanın genelinde ise biraz daha hareket ederken dikkatli olun, ufak tefek sakarlıklar yaşayabilirsiniz. İlk doktor randevunuzda ise hekiminizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Bu durum size doktorunuzu değiştirmeyi düşündürtebilir.

Yay

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Yay burcu gebelerimiz, bu hafta sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Doğumu yaklaşan gebelerimiz, tahmininden azıcık erken doğum yapabilir. Bebeği olan Yay burçları ise beklenmedik bir sürprizle, yeniden hamile olduğunu öğrenebilir. Bu hafta, büyük çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz. Örneğin, çocuğunuzu yazdırdığınız kreşte bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise eski dostlarınızla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Hatta bu karşılaşmada, aranızda olan anlaşmazlıkları çözüp, yepyeni bir sayfa açarak dostluğunu devam ettirme kararı alabilirsiniz.

Oğlak

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, bu hafta çok ama çok dikkatli olmalı, herhangi bir dalgınlığa mahâl vermemelisiniz! Çünkü ufak tefek sakarlıklar söz konusu olacak ve basit ev kazaları ile karşılaşacaksınız. Yine aynı şekilde ilerleyen günlerde evde tadilat gerektiren bazı aksaklıklar söz konusu olacak. Kısacası, bu hafta hem kendinize hem de ev aletlerinize dikkat edin! Hafta sonuna doğru ise evinizde kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz. Ancak gelecek olan kişilerin, pek de hoşlandığınız kişiler olacağını söyleyemiyorum. Önümüzdeki günlerde aile bireyleri arasındaki ilişkilerde de hafif gerilimler, anlaşmazlıklar görülebilir. Ama kısa süre içinde tüm problemleri çözeceğinize eminim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeklerde Sivilce: Neden Olur ve Nasıl Tedavi Edilir?

Kova

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!Sevgili Kova burcu gebelerimiz, sizler de Oğlak burcu gebeleri gibi ev eşyalarınıza daha hassas davransanız iyi edersiniz. Yalnızca ev eşyaları değil, kişisel elektronik eşyalarınız da önümüzdeki günlerde ardı ardına bozulabilir veya kaybolabilir. Bu aksilikler, hafta boyu devam edecek desem yeridir. Çünkü çok önceden planladığınız seyahatinizi ertelemek zorunda kalacağınız bir gelişme yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde de olumsuz olaylar peşinizi bırakmayacak gibi duruyor. Kardeşiniz, kuzeniniz veya komşunuzla ciddi bir konuda şiddetli bir tartışma yaşanabilir, şimdiden uyarayım…

Balık

Bu Hafta Ağzımızdan Çıkacak Sözleri İki Kere Düşünmekte Fayda Var!

Sevgili Balık burcu gebelerimiz, bu hafta için sizlere çok önemli tavsiyelerim olacak!Açıkcası haftaya biraz gergin başlayacaksınız. Almanız gereken bir ödemeyi alamayacaksınız gibi duruyor. Bir de aile içinde büyük bir gerilim yaşanabilir. Bu gerilimin nedeninin ise miras konusu olma ihtimali çok yüksek. Size vereceğim tavsiyeye gelecek olursak; önümüzdeki günlerde imza atmanızı gerektirecek her şeyi iyice okuyun, tüm detayıyla öğrenin. Bir anlık dalgınlığınız, sizi büyük bir zarar uğratabilir. Hatta bana kalırsa siz önümüzdeki birkaç hafta evrak, banka, senet vs. gibi işlere bulaşmamaya çalışın derim, zararlı çıkma ihtimaliniz var. Bir diğer tavsiyem ise kredi kartınızı dikkatli kullanmanız gerektiği yönünde olacak. Aksi halde ileride zorluklar yaşayacaksınız. Genel olarak stresli, ama vaktinizin çoğunu evde dinlenmek isteyerek geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor diyebiliriz…

Berna Narin Aşkın’ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu