Bebek ve Çocuk

Bergüzar Korel İsyan Etti: “Cüretkâr Sorulardan Hoşlanmıyorum!”

Bergüzar Korel İsyan Etti: "Cüretkâr Sorulardan Hoşlanmıyorum!"

Daha önce çocuklarının fotoğrafını izinsiz çekip yayınlayanlara kızan ünlü Bergüzar Korel, bu kez de hamilelik sürecinde kendisine yöneltilen sorulara öfkesini dile getirdi.

Nisan ayında üçüncü kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından isyan etti. Daha önce çocuklarının fotoğrafını izinsiz çekip yayınlayanlara kızan ünlü oyuncu, bu kez de hamilelik sürecinde kendisine yöneltilen sorulara öfkesini dile getirdi.

30 Haftalık Hamile Olan Bergüzar Korel İsyan Etti!

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikâh masasına oturan Bergüzar Korel, ilk çocuğu Ali’yi 2010 yılında kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra Han ismini verdiği bebeğini geçtiğimiz sene kucağına alan oyuncu, Nisan ayında üçüncü kez anne olacağını duyurarak sevenlerine yeniden bir mutluluk yaşatmıştı. Bu kez bir kız annesi olmaya hazırlanan Korel, önceki gün sosyal medya hesabından kendisine yapılan yorumlara ve sorulan sorulara isyan etti.

Bergüzar Korel İsyan Etti: "Cüretkâr Sorulardan Hoşlanmıyorum!"

“Mesele İnsan Olmak”

Hamileliğinin 30. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Bergüzar Korel, geçtiğimiz ay ailece çıktıkları Bodrum tatilleri esnasında çocuklarının fotoğrafının habersiz çekilip yayınlanmasına tepki göstermişti. Bu kez de hamilelik sürecinde kendisine yöneltilen hadsiz yorumlara kızan ünlü oyuncu, tepkisini sosyal medya hesabından dile getirdi. İşte Korel’in o açıklaması: “Son zamanlarda en çok karşılaştığım şey mesafesizlik ve cüret! Yolda yürürken tanımadığım insanların güya kendilerine göre tatlı ama son derece alaycı yorumlarından hiç hoşlanmıyorum. Ne zaman görsem hamilesin, artık durmayı düşünmüyor musun, bir kız çocuk doğuramadın, niye beklediniz 10 sene, e artık çalışamazsın da, normal doğum mu yapacaksın yine? Bitmiyor bu cüretkâr ve mesafesiz sohbetler. Yapmayın lütfen, mesele anne olmak veya olmamak değil, insan olmak…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
8 Aylık Ama 17 Kilo! Fazla Kilolu Bebek Chahat Kumar ile Tanışın

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu