Bebek ve Çocuk

Cemre Kemer Bebeğinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Cemre Kemer Bebeğinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Geçtiğimiz ay doğum yaparak ilk kez anne olma duygusunu tadan Cemre Kemer, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi! Sosyal medya hesabından kızıyla olan fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, çok sayıda beğeni ve iyi dilek mesajları aldı.

Cemre Kemer Bebeğinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Bir dönem adından oldukça söz ettiren Hepsi grubunun solistlerinden Cemre Kemer, uzun süredir aşk yaşadığı reklamcı sevgilisi Emir Medina ile geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Pandemi sebebiyle yalnızca aile üyelerinin katıldığı küçük bir kutlama yapan çift, kısa bir süre sonra bebek müjdesini sevenleriyle paylaşmıştı. Hamileliği boyunca sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve neredeyse hamilelikteki tüm deneyimlerini takipçileriyle paylaşan Kemer, şimdi de bebeğinin ilk fotoğrafını paylaştı! 1 aylık kızıyla evinde verdiği pozları Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, paylaştığı karelerle sosyal medyada gündem oldu.

Cemre Kemer Bebeğinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Kızına Karla İsmini Verdi

Geçtiğimiz ay doğum yapan Cemre Kemer bir kız bebek annesi olmuştu. İlk kez annelik heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı, kızına “özgür ve güçlü” anlamına gelen Karla ismini verdi. Sosyal medya hesabından hız kesmeden paylaşımlarına devam eden Kemer, bu kez kızıyla olan fotoğraflarını yayınladı. Anne kızın fotoğrafları beğeni rekoru kırarken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısının Karla bebeği babasına benzetmesi dikkat çekti.

Ünlü şarkıcının sanat camiasından olan arkadaşları da fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu. Edis Görgülü, Ceyda Ateş, Cansu Tosun, Yasemin Yürük, Tuvana Büyükçınar başta olmak üzere daha birçok isim, güzel dileklerini fotoğrafın altına yazdı.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Beslenme: Yapılacaklar - Yapılmayacaklar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu