Bebek ve Çocuk

Başak Sayan’ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Başak Sayan'ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Gebelik ve yeni doğan bebeklerle ilgili konuşan ve gelen soruları yanıtlayan Asıltürkmen, Başak Sayan’la gebelik süreci ve kordon kanı hakkında sohbet etti.

Başak Sayan’ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Gebelik ve yeni doğan bebekler ile ilgili tüm konularda konuşan ve gelen soruları yanıtlayan Akasya Asıltürkmen, Başak Sayan ile gebelik süreci ve kordon kanı hakkında sohbet etti. Başak Sayan’la gebelik ile ilgili sohbetinin sonunda ikizler için kordon kanı toplama kitini hediye etti.  

“Benim yakalayamadığım bu fırsata arkadaşım Başak’ın bebekleri sahip olsun”

Kızı iki ay önce dünyaya gelen Asıltürkmen, “Ben anne bebek fuarında rastlayana kadar bu önemli fırsattan haberdar değildim ve kızımın kordon kanını saklayamadığım için çok üzgünüm. Arkadaşımın ikizleri olacak. İstedim ki benim yakalayamadığım bu fırsata arkadaşım Başak’ın bebekleri sahip olsun. Tıpta kök hücre ile tedavi edilebilen hastalıklar her geçen gün artıyor. Gelişmeler çok hızlandı. Kordon kanı ve dokusu çok değerli bir kök hücre kaynağı. Bu kaynak sadece doğum anında alınabiliyor. Üstelikte neredeyse doğum odasını süslemekten daha az maliyeti olduğunu öğrendim. Bence hamile olanlar bu fırsatı gözden kaçırmamalı, değerlendirmeli.” dedi. Eğer bebeğinizin kordon kanını bankada saklamak istiyorsanız  http://www.gebe.com/bebeginizin-kordon-kanini-saklayin/  linkinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ense Kalınlığı Ölçümü Nedir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu