Bebek ve Çocuk

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri videoları yağ yaktıran ve vücudunuzu şekillendiren koreografiyle devam ediyor. Evde egzersiz hareketlerine sevdiğiniz müzik eşlik edebilir.

Yağ Yaktıran ve Vücüdunuzu şekillendiren koreografi doğum sonrası kilolarını vermenizde size yardımcı olacaktır. Aslıhan Kıratlı ile gebelikten sonra yenilenme video içeriklerimize evde yapabileceğiniz yağ yakıcı egzersiz hareketleri ve vücudunuzun şekillenmesine yarayan koreografiyle devam ediyoruz. Doğumdan sonra doktorunuzun onayıyla başlayabileceğiniz bu hareketler gebelik öncesindeki formunuza kavuşmanız da size büyük fayda sağlayacaktır. Unutulmaması gereken önemli konu bu egzersizleri yapabilmeniz için mutlaka doktorunuzun onayının olması gerektiğidir.

Yağ Yaktıran Egzersizlere En Sevdiğiniz Müzik Eşlik Etsin

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri serisi yağ yaktıran egzersiz hareketleriyle devam ediyor. Annelerin evde kolaylıkla uygulayabileceği bu video da Aslıhan Kıratlı, güneş selamı ile uyanan annelerin vücutlarını yağ yakımına başlatmak için özel bir koreografi sunuyor. Meltem hoca ile birlikte annelerin çok sevdiği şarkılar eşliğinde egzersizler başlıyor. Müziğin sesini açın ve vücudunuzu birlikte ısındırın ve müziğin ritmi ile hareketlere başlayın. Hareketler ilerledikçe ve size kolay gelmesi durumunda dilerseniz müziğin ritmini biraz daha hızlandırabilirsiniz. Tabi bu dönemde kendinizi zorlamamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelere ve Yeni Annelere Özel 8 Bakım Önerisi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu