Bebek ve Çocuk

Natalie Portman Bebek Doğduktan Sonra Ortalıklarda Görünmedi

Natalie Portman Bebek Doğduktan Sonra Ortalıklarda Görünmedi

Natalie Portman bebek doğduktan sonra ortalıklarda görünmedi. Doğumdan önceki eski formuna kavuşmak için çabaladığı konuşuluyor.

Natalie Portman bebek doğduktan sonra ortalarda görünmüyor. Dünyaca ünlü yıldız Natalie Portman, Siyah Kuğu (Black Swan) filminde tanıştığı eşi Benjamin Millepied ile 2012 yılında Amerika’da evlenmişti. Kısa süre sonra ise oğulları Aleph’i kucaklamışlardı.   Natalie Portman Bebek Doğduktan Sonra Ortalıklarda Görünmedi   2011 senesinde Siyah Kuğu filmindeki performansı nedeniyle Oscar’da en iyi kadın oyuncu, bu sene de ‘Jakie’ filmiyle yine aynı dalda adaylığı bulunan Natalie Portman’ın 89. Oscar ödülleri töreninden birkaç gün önce doğum yaptığı açıklanmıştı. 35 yaşındaki oyuncu, doğum nedeniyle törene katılamamıştı. Doğumun ardından fransız eşi Benjamin Millepied, eşinin ve bebeklerinin sağlığının iyi olduğunu belirtmişti. Çiftin, kızlarının ismini Amalia koyduğu öğrenildi.   Natalie Portman Bebek Doğduktan Sonra Ortalıklarda Görünmedi  

Natalie Portman Bebek Doğduktan Sonra Ortalıklarda Görünmedi

Doğumunun üzerinden yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen, Oscar ödüllü oyuncu hiçbir yerde görüntülenmedi. Doğum sonrası eski formuna kavuşmaya çalıştığı ve bu nedenle fazla ortalıklarda görünmek istemediği basında sıkça yer alıyor. Hamileliğinde de çok fazla görüntü vermeyen Natalie Portman, hamileliğini katıldığı Venedik Film Festivali’nde açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Ağızda Metalik Tat Neden Olur?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu