Bebek ve Çocuk

Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı

Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı

Pelin Karahan hamilelik kilolarından henüz kurtulamadı. Sezaryen doğumla bebeğini dünyaya getiren oyuncunun kilolarını verememiş olması dikkat çekti.

Pelin Karahan’ın hamilelik ve doğum sonrası kilolarından henüz kurtulamadığı ortaya çıktı. 24 Haziran 2014 yılında Bedri Güntay’la evlenen güzel oyuncunun 27 Aralık tarihinde oğulları Ali Demir dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz Mart ayında da ikinci bebeği Can Eyüp’ü kucağına alan Pelin Karahan’ın doğum öncesinde almış olduğu hamilelik kilolarını verememiş olması dikkatlerden kaçmadı. Yeni anne Pelin Karahan önceki gün eşi Bedri Güntay ile birlikte bir restoranda baş başa yemek yerken basın mensuplarının objektiflere takılmıştı. İkinci bebeğini sezaryen doğumla dünyaya getiren oyuncunun bir alışveriş merkezinden bebeğine yeni kıyafetler aldığı edinilen bilgiler arasında.

Hamilelik ve Doğum Sonrası Kilolarını Henüz Veremedi

Başarılı oyuncu Pelin Karahan’ın yeni doğum yaptığı bebeği için alışveriş yaptığı öğrenildi. Minik oğlu için eşiyle birlikte bebek giyimi satan mağazalardan bebek kıyafetleri aldığı belirtilirken, Karahan’ın hamilelik kilolarını henüz veremediği gözlemlendi. Basında çıkan haberlere göre, oğullarını bakıcıya bırakıp alışverişe çıktığı belirtilen çiftin, daha sonra bir restoranda baş başa yemek yedikleri edinilen bilgiler arasında.  Ünlü çift restoran çıkışı araçlarını beklerlerken, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayıp bol bol hatıra fotoğrafı çektirdikleri öğrenildi.   Pelin Karahan Hamilelik Kilolarından Henüz Kurtulamadı  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Çocuğunuzun Kaba Motor Becerilerini Geliştirecek 10 Harika Etkinlik!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu