Bebek ve Çocuk

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar’ın Fotoğrafını İlk Defa Yayınladı!

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın Fotoğrafını İlk Defa Yayınladı!

Burcu Kara’nın oğlu Ali Çınar sonunda göründü!

Başarılı oyuncu Burcu Kara, Eylül ayında doğum yaparak oğlu Ali Çınar’a kavuşmuştu. O günden bu yana, oğlunu sır gibi saklayan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarda Ali Çınar’ın yüzünün görünmemesine dikkat ediyordu. Fakat ünlü oyuncu önceki gün, oğlu Ali Çınar’ın yüzünün az da olsa göründüğü bir fotoğrafı paylaşarak, yakında bu kuralı aşacağının sinyalini verdi!

Burcu Kara Bebeği Ali Çınar’ın Fotoğrafını İlk Defa Yayınladı!

Burcu Kara, geçtiğimiz günlerde oğlu Ali Çınar’ın üç aylık olduğunu sevenlerine duyurmuştu. Babasının Gemlik’teki zeytinliğinde, yine oğlunun yüzü görünmeyen bir fotoğrafıyla yaşadığı heyecanı paylaşan güzel oyuncu, bu kez Ali Çınar’ı gösterdi! ‘Bu havanın tadını çıkar Ali Çınar, yakında kışla tanışacaksın.’ notuyla paylaştığı karede, az da olsa oğlu Ali Çınar göründü! Takipçilerinin de yoğun ilgi gösterdiği fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın Fotoğrafını İlk Defa Yayınladı!

‘Kendimi İyi İnsan Yetiştirmeye Kodladım’

Geçtiğimiz ay bir dergiye verdiği röportajda, anneliğine dair yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Burcu Kara, oğlunu ‘erkek gibi’ kalıbından ziyade, insan gibi yetiştirmeye kodlandığını söyledi. Koçum, aslanım gibi kalıplardan nefret ettiğini söyleyen oyuncu, ‘Erkeğe böyle bir misyon yüklemek de haksızlık. Belki  çocuğum öyle olmayacak. Daha hassas ve duygusal olacak.’ diyerek ne kadar duyarlı bir anne olduğunu da kanıtladı.

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın Fotoğrafını İlk Defa Yayınladı!

Aynı röportajda ‘Bebeğini setlere götüren annelerden olurum’ diyen başarılı oyuncu, ‘Günlük hayatımda zaten pratik biriyimdir, aynı anda birçok işi yapabilirim. Eğer kaçırmak istemediğim bir proje ise bebeğimi sete götürürüm’ şeklinde açıklama yapmıştı. Hamileliği sırasında ara verdiği setlere tekrar döndüğünü, geçtiğimiz günlerde yer aldığı reklam filmi ile de duyuran başarılı oyuncunun, kaçırmak istemeyeceği teklif gelmiş olabilir! Çünkü şu sıralar bir sinema filminde başrolü değerlendirdiği öne sürülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Sünnet Nedir?

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu