Bebek ve Çocuk

Vereceğin Cevaba Göre Annelik Modelini Tahmin Ediyoruz!

Vereceğin Cevaba Göre Annelik Modelini Tahmin Ediyoruz!

Her anne bebeği için en iyisini ister. İşte tam da bu sebeple her annenin kendine has bir annelik tarzı vardır. Peki, sende ağır basan annelik tarzını öğrenmek ister misin? Eğer cevabın evet ise, sana yalnızca bir soru soracağız ve verdiğin yanıta göre, sende ağır basan annelik tarzını tahmin etmeye çalışacağız! Eminiz ki senin tarzın, bebeğin için en değerli annelik tarzı! Bu yüzden tahminlerimiz, sadece sende öne çıkan annelik tarzını bulmaya yönelik olacak!

Hadi hemen başlayalım, sorumuz şu: bebek bezini ne sıklıkla satın alıyorsun? Alttaki seçeneklerden sana en yakın olanı seç, senin tarzını tahmin etmeye çalışalım!

Bebek Bezini Ne Sıklıkla Satın Alıyorsun?


Garantici Ebeveyn

‘Doğumdan önce bezleri stoklamaya başlamıştım. Halâ o stoğu kullanıyoruz.’ Eğer bu cümle tam da benim için kurulmuş diyorsan, garantici bir ebeveyn olduğunu söylemek mümkün! Bebeğin için her şeyi önceden programlıyor, hiçbir aksiliğe mahâl vermek istemiyorsun. Ona mükemmel bir gelecek sunacağına hiç şüphemiz yok!

Cool Ebeveyn

‘Her ay değişiyor, belli bir satın alma rutinimiz yok.’ Bu cümle beni özetlemiş diyorsan, havalı mı havalı bir ebeveynsin! Bebeğini büyütürken anlık ihtiyacına yönelik seçimler yapıyor, her şeyi beraber deneyimliyorsunuz! Ayaklarının üzerine basan, özgür ruhlu bir çocuk yetiştireceğine eminiz!

Hassas Ebeveyn

‘Çok sık bez değiştirmemize gerek kalmıyor. Bezimizin emici gücü yüksek, bebeğim gün boyu kupkuru’ diyorsan, kesinlikle hassas annesin! Bebeğinin narin cildini düşünüyor ve tıpkı diğer anneler gibi onun için her zaman en iyisini tercih ediyorsun!

Vereceğin Cevaba Göre Annelik Modelini Tahmin Ediyoruz!

Cevabın hangi seçenek olursa olsun, eminiz ki senin tarzın, bebeğin için en iyi annelik tarzı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gaz Sancısı Çeken Bebekleri Kurtaracak İşe Yarar Yöntemler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu