Bebek ve Çocuk

Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika’yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler

Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler

Doğum haberini Amerika’dan müjdeleyen ünlü Türk anneleri merak ediyor musunuz?

Ünlüler arasında yurt dışında, özellikle de Amerika’da doğum yapmak epeydir meşhur olan bir durum. Amerikan vatandaşı olmanın sunduğu pek çok avantaj, böylesi bir kararın alınmasında elbette büyük rol oynuyor. Eğitim, sağlık ve ekonomik açıdan çocuklarının daha iyi haklara sahip olmasını isteyen ünlüler de doğum için Amerika’yı tercih ediyor. İşte, doğumunu Amerika’da yapan ünlüler…    

Doğumunu Amerika’da Yapan Ünlüler

 

Buse Terim Bahçekapılı

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler Fatih Terim’in kızı Buse Terim, kızı Nil’i doğurmak için Amerika’yı tercih etti. Gebeliğinin 35. haftasında Amerika’ya giden Buse ve Volkan Bahçekapılı çifti, 21 Ekim 2016’da bebeklerini kucağına aldı. O dönemde sosyal medya üzerinden açıklama yapan Buse Terim, hamileliğinin son günlerini rahat ve koşuşturmasız geçirmek istediği için böyle bir tercih yaptığını açıklamıştı.

Tuba Ünsal

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler Gazeteci Mirgün Cabas ile 2013’te Berlin’de evlenen Tuba Ünsal, 2 doğumunu da Amerika’da yapmayı tercih etti. Kızı Sare’yi 2013’te doğuran Tuba Ünsal, oğlu Civan Mert’i de 2016 yılında Los Angeles’da dünyaya getirdi.

Didem Uzel

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler İşadamı Selim Sarı ile evlendikten sonra kariyerine son verip Amerika’ya yerleşen Didem Uzel, oğlu Aslan’ı da orada kucağına aldı. 45 yaşında annelik duygusunu tadan Didem Uzel, şu sıralar instagram hesabından paylaştığı gönderiler sayesinde oğlu Aslan ile birlikte fenomen olma yolunda ilerliyor. Anne-oğulun eğlenceli paylaşımlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklamanızyeterli.

Şeyma Subaşı

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler 8 senelik birlikteliklerini geçtiğimiz ay nikahla taçlandıran Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti de kızları Melisa’nın Amerika’da doğmasını tercih eden ünlülerden. Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı 2013’te Miami’de dünyaya getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Sıcak Basması ile Baş Etme Yolları

Deniz Akkaya

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler Eski manken Deniz Akkaya, kızı Ayşe’yi Amerika’da doğurmayı seçmişti. Hamileliğinde 27 kilo alan Deniz Akkaya, doğumundan sonra bir dergiye verdiği röportajda normal doğum yaptığını ve kızı Ayşe’yi kendi elleriyle doğurduğunu açıklamıştı.

Şeyma Coşkun

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler Ünlüleri zayıflatmakla ününe ün katan Şeyma Coşkun, Uğursay Yeğin ile 2013 yılında evlenmişti. Hamileliğinde 13 kilo alan ünlü yaşam koçu, oğlu Arat’ı Amerika’da dünyaya getirdi.

Defne Samyeli

  Uzaktan Müjdelediler! Doğum İçin Amerika'yı Tercih Eden Ünlü Türk Anneler Eski haber spikeri Defne Samyeli, Eren Talu ile olan evliliğinden Derin ve Deren adında iki kız çocuğu sahibi olmuştu. Kızlarının ikisinin de doğumunu Amerika’da yapan Samyeli, New York’u tercih etmişti.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu