Bebek ve Çocuk

Üçüncü Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu!

Üçüncü Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu!

Nisan ayında üçüncü kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Nisan ayında üçüncü kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini önceki gün sosyal medya hesabından açıkladı! Yalnızca yakın arkadaşlarının katıldığı bir partide bebeğinin cinsiyetini dostlarıyla paylaşan oyuncu, bu kez kızı olacağını müjdeledi.

Bergüzar Korel Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

2009 yılında Binbir Gece adlı dizinin setinde tanıştığı oyuncu Halit Ergenç ile nikâh masasına oturan Bergüzar Korel, Ali ismini verdiği ilk çocuğunu 2010’da kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra Han adını verdiği bebeğini geçtiğimiz sene dünyaya getiren oyuncu, doğumdan kısa bir süre sonra yeniden hamile olduğunu açıklamıştı. Üçüncü bebek için plan yapmadıklarını, hamilelik haberinin kendileri için de sürpriz olduğunu belirten Korel, bebeğinin cinsiyetini önceki gün sosyal medya hesabından tüm sevenleriyle paylaştı.

Üçüncü Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu!

Bu Kez Kızı Olacak

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile bebeğinin cinsiyetini tüm sevenleriyle paylaştı. Ali ve Han adlarında iki oğlu olan ünlü oyuncu, bu kez kız bebek beklediğini duyurdu. İşte, Korel’in o açıklaması; “Allah biliyor, çok istemiştim.  Ailemiz, can dostlarımız, en yakınlarımız, herkes… Büyük bir ailemiz olsun, sağlıklı ve mutlu çocuklarımız olsun. E biri de kız olsun! Artık ne kadar çok istediysek, Han’ımızı kucağımıza alır almaz kız çocuğumuzun heyecanı sardı. Bu mutluluğumu sizinle de paylaşmak istedim.”

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Rahim Filmi (HSG) Nedir, Nasıl Çekilir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu