Bebek ve Çocuk

Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?

Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?

Dizilerde hamile olan karakterlerin kimler olduğunu merak mı ediyorsunuz? O zaman yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dizilerde hamile olan karakterler kimler merak mı ediyorsunuz? Televizyon dünyanın hayatımızın bir parçası olduğu bu günlerde diziler şüphesiz çoğumuzun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Onlarla o kadar iç içe olmuşuzdur ki tabiri caizse adeta onlara yatar onlarla kalkarız. Tutkunu olduğumuz dizilerde rol alan karakterlerin yaşadıkları her şey adeta bizim yaşadıklarımız olmuştur. Onların dertleri ile hüzünlenirken, sevinçleri ile de mutlu oluruz. Bu sevinçlerden birisi de dizi karakterinin gebe olduğu zamanlardır. Birazdan paylaşacağımız içeriğimizde dizilerde hamile olan karakterlere yer vereceğiz. Peki, hangi dizide hangi karakter hamile?  

Aşk ve Mavi’nin Mavisi (Burcu Kıratlı) Hamile

  Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?   Çekildiği mekanlar nedeniyle bir zamanların efsane dizisi “Asmalı Konak”ı hatırlatan Aşk ve Mavi dizisinde Mavi’nin hamile olduğu ortaya çıktı. Hamilelik haberini henüz Ali’ye söylemeyen Mavi, Ali’ye evliliğine bir şans daha vermek ve birlikte mutlu olmak istediğini söyledi.  

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin’i (Leyla Lydia  Tuğutlu) Hamile

  Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?   Atv’nin sevilen dizisi Bu Şehir Arkanden Gelecek’te de Derin (Leyle Lydia Tuğutlu) hamile. Çevresindekiler yüzünden bir türlü bir araya gelemeyen aşıkların çatışmaları devam ediyor. Ali’nin, Derin’in ondan hamile olduğunu ve Londra’ya gideceğini öğrendi. Onu tehlikeli bir çıkmaza sürükledi.  

Cesur ve Güzel’in Sühanı (Tuba Büyüküstün) Hamile

 

Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?   Sevilen dizi Cesur ve Güzel’de Sühan karakteri kısa bir süre önce hamile olduğunu öğrendi. O dönem Cesur’la kavgalı olan Sühan, hamile olduğunu Cesur’a daha sonraki bölümlerde söyledi.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Emziren Annelerde Sırt Ağrısı Neden Olur ve Nasıl Geçer?

İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı (Aslı Enver) Hamile

  Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?   Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi izlenen İstanbullu Gelin dizisinin baş karakteri Süreyya’da kısa bir süre önce hamile olduğunu öğrendi. Bebek beklediği haberini Faruk’a verdiğinde, Faruk’un bebek sevinci görülmeye değerdi.

Vatanım Sensin’in Azize’si (Bergüzar Korel)Hamile

  Tutkunu Olduğunuz Birbirinden İddialı Dizilerde Kimler Hamile?   Kurtuluş  Savaşı yıllarını  konu alan Vatanım Sensin dizisinde de Azize hamile olduğunu öğrendi. Cevdet’e bu haberi veremeden büyük bir şok yaşadı. Cevdet, Azize’nin gebe olduğunu bir süre sonra öğrendi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu