Bebek ve Çocuk

Seda Önder Baby Shower Partisinde Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Seda Önder Baby Shower Partisinde Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Şarkıcı Seda Önder, doğumuna az bir zaman kala bebeğinin ismini İnstagram hesabından açıkladı!

Bir zamanlar ünlü popçu Demet Akalın’ın vokalistliğini yapan Seda Önder bebeği için düşündüğü ismi açıkladı! Ünlü şarkıcı yaklaşık 1,5 yıl önce iş adamı sevgilisi İlhan Sapan ile dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz aylarda evliliklerinin 1. yıl dönümünü kutlayan çift, ailelerinin genişleyeceğini müjdelemişti ve Seda Önder hamile olduğunu açıklamıştı. Doğumuna az bir zaman kalan ünlü şarkıcı, düzenlediği ‘Baby Shower’ partisinde bebeği için düşündüğü ismi de sevenleriyle paylaştı!  

Seda Önder Bebeği İçin Düşündüğü İsmi Açıkladı!

  Seda Önder Baby Shower Partisinde Bebeğinin İsmini Açıkladı!  

Seda Önder’in Renkli Baby Shower Partisi

Ünlü sanatçı Demet Akalın’ın eski vokalisti Seda Önder, Demet Akalın ile yollarını ayırdıktan sonra çıkardığı ‘Şaheser’ isimli single ile adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı. Çoğu kişinin Alişan ile yaşadığı aşk sayesinde tanıdığı şarkıcı Seda Önder, yaklaşık 1,5 yıl önce iş adamı İlhan Sapaz ile evlenmişti. Evliliklerinin 1. yıldönümünde, ailelerinin genişleyeceğini müjdeleyen Seda Önder, düzenlediği Baby Shower partisinde bebeği için düşündüğü ismi de açıkladı.   Seda Önder Baby Shower Partisinde Bebeğinin İsmini Açıkladı!  

Seda Önder Bebeği İçin Düşündüğü İsmi Açıkladı!

Doğumuna çok az bir zaman kalan şarkıcı Seda Önder, geçtiğimiz günlerde Baby Shower partisi düzenledi. Uzun süredir parti için hazırlık yaptığını söyleyen Seda Önder, menüden aksesuarlara kadar her detayla tek tek ilgilendiğini belirtti. Yakın dostlarının katıldığı partide bebeğine koyacağı ismi de açıklayan Seda Önder kızı için Tanem ismini düşündüğünü dostlarıyla paylaştı!   Seda Önder Baby Shower Partisinde Bebeğinin İsmini Açıkladı!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinizi Banyo Yaptırmadan Önce Emzirmeyin

Hamileliğinde de Zarif Görünümünden Vazgeçmedi!

Hamileliği boyunca katıldığı davetlerde pek kilo almadığı gözlemlenen Seda Önder, sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla da bu durumu kanıtlıyor. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulurken, ünlü şarkıcının hamileyken de şıklığından taviz vermemesi pek çok kadının takdirini topladı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu