Bebek ve Çocuk

Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Geçtiğimiz sene 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenen Azra Akın hamile! Tescilli güzelimizin anne olacağı iddiası magazin kulislerinde konuşulmaya başladı!

Geçtiğimiz sene 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenen Azra Akın hamile! Güzel oyuncunun rol aldığı ‘Daha Neler’ adlı tiyatro oyunundan da bu yüzden ayrıldığı iddia edildi!

Azra Akın Hamile!

2002 yılında dünya güzeli seçilen tescilli güzel Azra Akın, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenmişti. Edirne Keşan’da, kır konsepti ile gerçekleşen düğüne çiftin yalnızca yakın dostları ve ailesi katılmıştı. O günden bu yana sürekli hamile olduğu ile ilgili iddialarla karşı karşıya kalan Azra Akın’ın magazin kulislerinde yine gebe olduğu konuşuluyor. Üstelik Haldun Dormen’in ‘Daha Neler’ adlı tiyatro oyununda rol alan ve aniden tiyatroyu bırakan Akın’ın, tiyatroyu bu nedenle bıraktığı öne sürüldü. Azra Akın’ın rolü için de Willa Elles’e teklif götürüldü.

Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Azra Akın geçtiğimiz hafta Nişantaşı’ndaki bir manavdan alışveriş yaparken görüntülenmişti. Tiyatro provasına giderken Dormen ve arkadaşları için meyve aldığını söyleyen Azra Akın, hafif şiş göbeği ile akıllara hamilelik iddialarını getirmişti.

Azra Akın’a Tebrik Mesajları Gelmeye Başladı

Azra Akın’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğrafların altına da tebrik mesajları gelmeye başladı. Tescilli güzelin son paylaştığı fotoğrafların altına hayranları ‘hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, tebrikler’ gibi yorumlar gelmeye devam ediyor.

Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Azra Akın’ın Bebeğinin 3 Aylık Olduğu İddia Edildi

İstanbul’da çok ünlü bir alışveriş merkezinin içindeki lüks bir kafenin işletmeciliğini yapan Atakan Koru ve 2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın’ın yaklaşık 6 ay sonra bebeklerine kavuşacağı, Ara Akın’ın 3 aylık gebe olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
500 Bin Çalışan Anne Emeklilik Hakkı Kazanabilir

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu