Bebek ve Çocuk

Şimdi Anne Göbeği Konuşma Zamanı

Şimdi Anne Göbeği Konuşma Zamanı

Anne olduğunuzun kanıtı olan göbeğinizi göstermekten utanmayın, aksine gurur duyun. Çünkü o yaşadığınız mucizevi ve benzeri olmayan duygunun destekçisidir.

Şimdi Anne Göbeği Konuşma Zamanı

Türk kası dediğimiz baba göbeği, Amerika’da bir üniversite öğrencisinin blogundan yayılarak trend oldu. Amerika’da kadınlar eşlerinin göbeklerinden utanmak yerine oldukça memnunlar. Yani erkeklerin çekici bulunması için six pack ve pazılara sahip olma zorunluluğu yok.  

Şimdi baba göbeğini bir kenara bırakıp anne göbeğine bakalım.

Doğumdan sonra annelerin vücutlarının eskisi gibi olması beklenemez. Bebekleri bir yaşına gelmiş olsa bile, eğer ünlüler gibi özel spor hocalarıyla çalışmıyorlarsa, kendi başlarına deforme olmuş vücutlarını toparlamaları daha zahmetlidir.

Ünlülerin doğum sonrasındaki kusursuz vücutları görsel illüzyon sonucudur.

Pek çok kez doğum sonrası kilo vermiş ünlü hikayeleriyle çevreleniyoruz. Ancak onların sahip olduğu imkânlara bizim sahip olduklarımızla kıyaslanamaz. Çünkü çoğumuz karın sıkılaştırma ya da yağ aldırma operasyonları yaptırma, özel spor uzmanlarıyla çalışma, bebeğimize bakan bir bakıcı bulup her gün 2 saat egzersiz yapma imkânına sahip değiliz. Eğer iyi bir ev çalışanımız ya da yardımcımız olsaydı doğum sonrası mükemmel bir vücuda sahip olmak için fırsat ve zamanımız olurdu.

Neden baba göbeği sevimli ve çekici olarak kabul görülmüşken, anne göbeğini sergilemek konusunda çekiniyoruz?

İhtiyacınız olan kendinize güvenip başkalarının sizi ve bedeninizi bir kalıba sokmasına karşı çıkmaktır. Vücudunuzdaki çatlaklar ve izler bebek sahibi olmanın gerçekliğidir. Bu izlerden dolayı etrafınız tarafından gördüğünüz baskı kendinize olan güven ve saygınızı kaybetmenize neden olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?

Göbeğinizle gurur duymalısınız!

Anne olduğunuzun kanıtı olan göbeğinizi göstermekten utanmayın, aksine gurur duyun. Çünkü o yaşadığınız mucizevi ve benzeri olmayan duygunun destekçisidir. Ayrıca kızınıza kendi vücuduyla gurur duyması gerektiğini, oğlunuza da gerçek bir vücudun izleriyle var olduğunu öğretin. Dünyaya bir hayat getirmiş ve güçlü olduğunuzun kanıtı olan vücudunuzun size kazandırdıklarını unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu