Bebek ve Çocuk

Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!

Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!

Şahan Gökbakar ikinci defa baba oldu. Ünlü oyuncu baba olmaktan duyduğu mutluluğu instagram hesabından duygu yüklü sözlerle paylaştı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar bugün ikinci defa baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Selin, Şahan Gökbakar çiftinin Ela ismini verdikleri bebeklerini bu sabah (16 Mart 2017) saatlerinde kucaklarına aldıkları öğrenildi. 23 Mart 2015 yılında Prag’da evlenen çiftin 2015 yılında Deniz Efe isminde bir erkek çocukları olmuştu. Gökbakar çiftini tebrik için hastaneye ilk gelen ziyaretçinin yakın dostları Engin Altan Düzyatan olduğu öğrenildi.

Mutluluğunu Duygu Yüklü Bir Mesajla Paylaştı

Şahan Gökbakar, ikinci kez baba olmasından dolayı duyduğu sevinci sosyal medya platformu instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü oyuncu Ela bebeğe olan hislerini şu ifadelerle satırlara döktü;   Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!   “Canım kızım hoş geldin… Ömrün güzel olsun, sağlık ve başarı dolu, mutlu bir hayat aksın önünde… Vicdanlı ve iyi bir insan ol canım kızım. Yürekli ol. Merhametli ol. Sevgi dolu ol. İyi huylu ol..Hep gülümse inşallah… Aslında ne söylesem ne dilesem boş, sen sadece ANNEN gibi ol yeter bana…Hayatımda tanıdığım en güzel kalp ANNEN’de çünkü. Hep çok sev anneni kızım, hiç üzme. Seni bana o verdi, kıymetlimdir unutma…Seni çok seviyorum kalbimi pembeye boyayan minik prensesim..”   Bakmakta Fayda Var: Şahan Gökbakar Kızıyla Birlikte Çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek İsteyen Ebeveynlere Altın Değerinde Öneriler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu