Bebek ve Çocuk

Kursiyerlerden Yenidoğanlara Anlamlı Hediye

Kursiyerlerden Yenidoğanlara Anlamlı Hediye

Selçuklu Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri, el emekleriyle yaptıkları hediyeleri Selçuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi Yenidoğan Bakım Ünitesine yapılan bir programla teslim etti.

Konya Selçuklu’da bulunan Halk Eğitim Merkezi Mefruşat bölümü kursiyelerlerinden, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yenidoğan Bakım Ünitesine çok anlamlı hediyeler geldi! Kursiyeler, yenidoğan bebekler için yaptıkları battaniye, bere, ana kucağı gibi çeşitli el işlerini yenidoğan ünitesine bağışladı. El emekleriyle yaptıkları bu anlamlı hediyeler için üniversitenin tıp fakültesinde teşekkür amacıyla bir program hazırlandı.   Kursiyerlerden Yenidoğanlara Anlamlı Hediye   Düzenlenen programa Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcıları Doç Dr. İnci Kara, Doç Dr. Mustafa Koplay, Doç Dr. Hüsamettin Vatanseven, Hastanenin Yenidoğan Ünitesi Anabilim Başkanı Prof. Dr. Hanifi Soylu, öğretim üyelerinden Doç. Dr. Murat Konak, Hastane Sağlık ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Belgin Şanlı ve el emekleriyle hediyeleri hazırlayan kursiyerler katıldı.  

Kursiyerlerden Yenidoğanlara Anlamlı Hediye Geldi!

Mefruşat Eğitmeni Alite Dutar ise, hediyelerin yenidoğanlar tarafından kullanılacak olmasının kendilerini çok heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini belirtti. Hastanenin Yenidoğan Ünitesi Anabilim Dalı Başkanı Hanifi Soylu ise, gönül ve vefanın birçok sorunu çözmeye yettiği belirterek ‘Dilimiz gönülle ilgili sayısız kelimeyle, mazimiz ise tüm canlılara yardım için kurulmuş vakıflarla doludur. Bugün hastane çalışanı arkadaşlarımız ve mefruşat kursiyerlerinin hiçbir karşılık beklemeden gönüllü olarak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemize yaptıkları el emeği göz nuru el işleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Emeklerinin karşılığı bizde paha biçilemez değerdedir’ şeklinde konuştu.    

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Tarihte Uygulanmış Olan En İlginç 4 Gebelik Testi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu