Bebek ve Çocuk

Kırgın Çiçekler’in Başrol Oyuncusu Gökçe Akyıldız Hamile Olduğunu Açıkladı!

Kırgın Çiçekler'in Başrol Oyuncusu Gökçe Akyıldız Hamile Olduğunu Açıkladı!

Kırgın Çiçekler’in başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız, 4 aylık hamile olduğunu açıkladı!

Reyting rekorları kıran ‘Kırgın Çiçekler’ adlı dizinin başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız hamile olduğunu açıkladı! Geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Özyurt ile hayatını birleştiren Gökçe Akyıldız’ın bebeğinin 4 aylık olduğu öğrenildi.   Kırgın Çiçekler'in Başrol Oyuncusu Gökçe Akyıldız Hamile Olduğunu Açıkladı!  

Gökçe Akyıldız Hamile Olduğunu Açıkladı!

‘Fatih Harbiye’ adlı dizi ile tanıdığımız, şu sıralar ise reytingleri alt üst eden ‘Kırgın Çiçekler’ adlı dizide ‘Songül’ karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Gökçe Akyıldız hamile olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yaz Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız, ilk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor. 25 yaşındaki başarılı oyuncunun hamile olması, diziden ayrılacağı dedikodularının doğmasına neden oldu. Ancak yapım şirketinden oyuncunun sevenlerini mutlu edecek haber geldi.   Kırgın Çiçekler'in Başrol Oyuncusu Gökçe Akyıldız Hamile Olduğunu Açıkladı!

Dizinin Senaryosu Değişecek

‘Kırgın Çiçekler’ adlı dizinin başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız, hamile olduğunu sevenlerine geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Şu anda 4 aylık hamile olan Gökçe Akyıldız’ın hamilelik nedeniyle yapım şirketine diziden ayrılabileceğini teklif ettiği öğrenildi. Yapım şirketinin cevabı ise oyuncunun sevenlerini rahatlattı. Dizide zaten evli bir karakteri canlandıran Gökçe Akyıldız için senaryo değiştirilecek ve hamile sahneleri yazılacak.

Temmuz Ayında Evlendiler

Geçtiğimiz Temmuz ayında evlenen Gökçe Akyıldız ile Mustafa Özyurt’un düğünü de çok konuşulmuştu. Kır düğünü konseptiyle organize edilen törene, Gökçe Akyıldız’ın dizideki rol arkadaşları tam kadro katılmıştı. Nil Keser, Hazal Motan, Arif Diken, Aleyna Solaker ve Naz Çağla Irmak’ın katıldığı düğünde, gelin buketini kapan isim ise Arif Diken olmuştu. Gökçe Akyıldız düğünde sade ve oldukça zarif 2 gelinlik tercih etmişti.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Microgynon Doğum Kontrol Hapı Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu