Bebek ve Çocuk

Kardelen Ergin Hamile mi?

Kardelen Ergin Hamile mi?

Kardelen Ergin hamile mi? Geçtiğimiz yaz Çeşme’de evlenen Kardelen Ergin ve Erdal Acar çiftinin bebek beklediği iddia edildi.

Erdal Acar, geçtiğimiz yaz aylarında kendisinden 26 yaş küçük olan İzmirli Kardelen Ergin ile evlenmişti. Düğün, İzmir Çeşme’de yapılmıştı ve çok sade bir tören gerçekleştirilmişti. Nikaha sadece çiftin en yakın arkadaşları katılmıştı. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan Kardelen Ergin ve Erdal Acar çiftinin bebek beklediği iddia edildi.   Kardelen Ergin Hamile mi?  

Kardelen Ergin Hamile !

Kardelen Ergin ve Erdal Acar çiftinin bebek beklediği iddia edildi. İddiaya göre Kardelen Ergin şu anda 3 aylık hamile. İlişkilerinin başından beri bebek sahibi olmak isteyen Kardelen Ergin ve Erdal Acar çifti iddialara göre şimdi heyecanla doğacak olan bebeklerini bekliyorlar.  

Çiftten Henüz Açıklama Gelmedi

Kardelen Ergin’in hamile olduğu haberleri geçtiğimiz günlerden beri basında yer alıyor. Çifte yakın bir kaynağın iddiları doğruladığı söyleniyor. Fakat çiftten konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.   Kardelen Ergin Hamile mi?

Erdal Acar 4. Çocuğunu Bekliyor

Erdal Acar ilk evliliğini Aynil Acar ile yapmıştı ve bu evlilikten Yiğitcan adında bir çocuğu olmuştu. Daha sonra Türkiye güzeli Emel Yıldırım ile evlenen Erdal Acar, bu evliliğinden de 2 çocuk sahibi olmuştu. Son evliliğini Kardelen Ergin ile yapan Erdal Acar’ın şu anda bebek beklediği iddia ediliyor. İddialar doğruysa, Erdal Acar 4. çocuğa sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebe Kalmadan Önce Bağırsak Sağlığına Dikkat!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu