Bebek ve Çocuk

İkiz Bebek Bekleyen Başak Sayan Hastanede!

İkiz Bebek Bekleyen Başak Sayan Hastanede!

İkiz bebeklere hamile olan oyuncu Başak Sayan geçen hafta yaşadığı üzücü olay sonrasında yaşadığı kasılmalar nedeniyle hastanede gözlem altında tutuluyor.

İkiz bebek bekleyen ünlü dizi oyuncusu Başak Sayan hastanede gözetim altında tutuluyor. Geçen hafta yaşadığı üzücü bir olay sonrasında rahatsızlanarak hastanede gözetim altına alındı. Sayan, sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğrafla bebeklerinin ve kendisinin sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. 8 aylık hamile olan Sayan’ın geçtiğimiz günlerde yaşadığı olay sonucu kasılmalar yaşaması nedeniyle hastaneye yattığı öğrenildi.

Özel Bir Hastanede Müşahede Altında

Geçtiğimiz hafta eşi Murat Vardal’la evlerinin önünde park sorunu nedeniyle tartıştıkları alt komşuları tarafından silahla darp edilen çift etraftaki kişiler tarafından olay yerinden uzaklaştırılmış, daha sonra da karakola gidip şikayetçi olmuşlardı. Olay anında yaşadığı stres sonrasında kasılmalar yaşadığını belirten Başak Sayan’ın doktora başvurması sonrasında gerekli kontrollerin yapılması için müşahede altında tutulduğu öğrenildi. Konuyla ilgili Başak Sayan’ın İnstagram hesabından yaptığı açıklama şöyle; “Geçen hafta yaşadığımız silahlı saldırı sonucu şikayetçi olmak için gittiğimiz karakolda kriz geçirmiş ve yaklaşık 45 dakika kadar vücudumun kontrolünü kaybetmiştim. O günden beri süren küçük kasılmaları önemsememiş ve üzerinde pek durmamıştım. Ancak bu kasılmalar meğer çok önemliymiş. Bir dizi soruna neden olabiliyormus. Doktorum kontrolleri yapar yapmaz eve gitmen mümkün degil dedi. Yarına kadar gözetim altında kalıcakmışım hastanede. Yarın doğuma kadar mı yatacağım yoksa evde mi dinleneceğim karar verilecek. Stres çok önemliymiş özellikle bu aylarda. Ben ne kadar stresten kaçsam da gelip buldu bizi bir şekilde. O adamı Allah’a havale ediyorum ama yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağım elbette. Geçen haftasonunu karakollarda, bu haftasonunu da hastanelerde geçiriyoruz ama buna da çok şükür, daha kötüsü de olabilirdi. Yazdıklarınızı okuyorum sürekli. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Birbirimizi tanımasak da kocaman bir aile olduk aslında burada. Dualarınızı esirgemeyin bizden… Sevgilerimle… ”   Bakmanızda Fayda Var: Hamilelikte Kasılmalar Neden Olur?   İkiz Bebek Bekleyen Başak Sayan Hastanede!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekle Seyahat Edenler İçin Hayatta Kalma Rehberi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu