Bebek ve Çocuk

Başak Sayan’dan İyi Haber Var!

Başak Sayan'dan İyi Haber Var!

İkiz bebek bekleyen Başak Sayan’dan iyi haber geldi. Yaklaşık 1 haftadır erken doğum teşhisiyle tedavi altında olan oyuncunun ve bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İkiz bebek bekleyen oyuncu Başak Sayan, geçtiğimiz hafta kasılma şikayetiyle gittiği kontrolde doktoru tarafından erken doğum şüphesiyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Sayan, hastaneye yatış sürecini ve sağlık durumuyla ilgili bilgileri sosyal medya hesabından sevenleriyle sık sık paylaşmış, doktorunun hastanede kalıp kalmayacağına yapacağı kontroller sonrasında karar vereceğini belirtmişti. Yaklaşık bir haftadan bu yana sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapmayan oyuncunun sevenleri oyuncunun ve bebeklerinin sağlık durumuyla ilgili endişe duymuşlardı. Başak Sayan’ın sağlık durumu ile ilgili iyi haber dün geldi. Bir haftalık sürede başından geçenlerle ilgili bilgiler veren oyuncunun ve bebeklerinin sağlık durumunun iyi olması sevenlerini  mutlu etti.   Başak Sayan'dan İyi Haber Var!   Bakmakta Fayda Var: İkiz Bebek Bekleyen Başak Sayan Hastanede!

“Üstüne Bir de Bronşit Oldum”

Başak Sayan, sosyal medya platformu İnstagram’dan kendisi ve bebelerinin sağlık durumuyla ilgili bilgiler paylaştı. Sayan, İnstagram’da olmadığı 1 haftalık süre zarfında yaşadıklarını şu ifadelerle anlattı; “Geçen cumartesi yürüyerek içeri girdiğim hastanede dün geceye kadar hiç ayağa kalkamadım. Yaşadığımız strese bağlı oluşan erken doğum riski nedeniyle apar topar yatırıldım derken birkaç gün sonra üstüne bir de bronşit oldum. Ne nefes alabiliyordum ne ayağa kalabiliyordum. Ateşim düşmek bilmedi Derken dün kendime geldim iyice… Bebeklerin doğum sonrası alındıkları bölümün duvarında bu tabloyu görünce birden bize ne kadar uyduğunu fark etti Murat. ..Leyleklerin ağzında gelen iki bebek. Dedim saçlarım da yapilmisken bir fotoğraf çek bari. Hayatta başımıza ne gelirse gelsin, ne kadar zor durumunda kalırsak kalalım insan yine de mutlu olacak şeyler buluyor işte. .. Ne kadar burada kalacagimiz belki olmadigi icin bugun evden makyaj malzemelerimi de isteyeceğim…”dedi.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ay Tutulması Var! Gerilim Dolu Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu