Bebek ve Çocuk

Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!

Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!

Doğum yaptıktan sonra hamilelik kilolarından bir türlü kurtulamamaktan şikâyet eden Damla Ersubaşı nasıl zayıfladığını açıkladı!

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tanınan Damla Ersubaşı, doğum yaptıktan sonra hamilelik kilolarını verememekten dert yanıyordu. Ama önceki gün sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu, hayranlarını fazlasıyla şaşırttı! Bir anda hamilelik kilolarını verdiği gözlemlenen Damla Ersubaşı nasıl zayıfladığını da açıkladı.

Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı?

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı, 2016 yılının Aralık ayında iş adamı sevgilisi Mustafa Can Keser ile dünyaevine girmişti. Nikâhtan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, bir kız bebek annesi olmuştu. Hamilelik döneminde aldığı kiloları bir türlü verememekten şikâyet eden Damla Ersubaşı, ne diyet ne de spordan verimli bir sonuç alamamıştı. En son kızı Zehra’yı gezdirirken görüntülenen oyuncu, magazin muhabirlerine yine aldığı kiloları verememekten dert yanmıştı.

Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!

Damla Ersubaşı Mide Ameliyatı Oldu

Ancak ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından önceki gün paylaştığı fotoğraf ile herkesi şaşırttı. Kısa süre içinde kilolarından kurtulduğu gözlemlenen Damla Ersubaşı, çok fazla soru alması üzerine nasıl zayıfladığını da açıkladı. Spor ve diyetten sonuç alamayan ünlü oyuncu mide küçültme ameliyatı olduğunu söyledi. 2,5 ay önce operasyon geçiren güzel oyuncu, bu süreçte toplam 24 kilo verdiğini belirtti.

Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!

Ünlü Oyuncu 2,5 Ayda 24 Kilo Verdi

Damla Ersubaşı Haziran 2017’de doğum yapmıştı. Yaklaşık 1 yıldır fazla kiloları ile mücadele eden ünlü oyuncu, son çare olarak mide küçültme ameliyatına başvurdu. Başarılı bir operasyonun ardından kısa süre içinde istediği sonucu elde etmeyi başaran ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraflarıyla görenleri şaşırttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Kaburga Ağrısı Neden Olur?

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu