Bebek ve Çocuk

Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!

Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!

Özcan Deniz’den sonra bir hamle de eşinden geldi! Feyza Aktan oğlu Kuzey’in yüzünü doğumdan 21 gün sonra gösterdi!

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan doğum yapalı 22 gün oldu! Doğumdan sonra bebeği ve eşi ile birlikte Zekeriyaköy’deki evlerinde dinlenen Feyza Aktan, oğlu Kuzey’in fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı!

Feyza Aktan Oğlu Kuzey ile Olan Fotoğraflarını Paylaştı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz 30 Nisan’da baba olmuştu. İlk kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşayan 46 yaşındaki Özcan Deniz, Kuzey ismini verdiği oğlunun fotoğrafını kendi doğum günü olan 19 Mayıs’ta yayınlamıştı. Şimdi bir hamle de eşinden geldi! Feyza Aktan oğlu Kuzey ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Uyurken çekilen karelerini İnstagram hesabından yayınlayan Aktan, fotoğrafa hiçbir açıklama eklemedi. Eşi Özcan Deniz ise eşinin paylaştığı kareye ‘meleklerim benim’ şeklinde yorum yaptı.

Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!

Özcan Deniz Bebeği Kuzey ile Daha Fazla Vakit Geçirmek İçin Setten İzin Aldı

Haftanın 6 gününü, günde 10’ar saat sette geçiren ünlü oyuncu İstanbul – Bursa arasında mekik dokuyordu. Bunun üzerine Özcan Deniz, oğlu Kuzey ile daha fazla vakit geçirebilmek için geçtiğimiz hafta dizinin yönetmenleri Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’tan babalık izni istemişti. İzin üzerine yeniden bir çekim planı hazırlandı. Buna göre; Özcan Deniz artık sadece haftanın 2 günü sete gidecek ve tüm sahneleri o günler içinde çekilecek. Zaten oyuncunun babalık izni bittiğinde dizi de sezon finali verecek.

Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey’e yazdığı duygusal mektubu okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kolik Bebek Nedir?

Ailece Balayına Çıkacaklar

Kadınlar Günü’nde nikâh masasına oturan Feyza Aktan ve Özcan Deniz, hem Aktan’ın hamileliği hem de Özcan Deniz’in dizi çekimi sebebiyle balayına çıkamamıştı. Oğulları Kuzey’in biraz daha büyümesini bekleyen çift, Haziran ayının sonunda ailece uzun bir tatile çıkacaklar.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu