Bebek ve Çocuk

Hamileliğinde 20 Kilo Alan Zeynep Demirel Son Haliyle Şaşırttı!

Hamileliğinde 20 Kilo Alan Zeynep Demirel Son Haliyle Şaşırttı!

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, 31 Ağustos’ta Bodrum’daki evlerinde bebeği Yeda’yı kucağına almıştı. İkinci kez anne olan Zeynep Demirel doğum sonrası haliyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Doğumun üzerinden kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen eski formuna kavuştu. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da eski formuna kavuştuğunu kanıtladı.  

Zeynep Demirel Doğum Sonrası Haliyle Herkesi Büyüledi!

  Hamileliğinde 20 Kilo Alan Zeynep Demirel Son Haliyle Şaşırttı!   Hamileliğinde yaklaşık 20 kilo aldığını söyleyen Zeynep Demirel doğumdan sonraki haliyle herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde doğum yapmış olmasına rağmen tam 14 kilo verdiğini açıklayan ünlü güzel, sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla da bu iddiasını kanıtladı. Kısa süre içinde o kadar kiloyu nasıl verdiği ise merak konusu oldu.  

Evde Doğum Yapmıştı

Zeynep Demirel, kızı Yeda’yı dünyaya getirmek için suda doğum yöntemini tercih etmişti. Bodrum’daki evlerinde gerçekleşen doğuma bir doktor ile bir ebe eşlik etmişti. Farklı bir deneyim yaşamak için bunu yaptığını söyleyen Zeynep Demirel’in, doğum videosunu youtube kanalından diğer annelere örnek olması için paylaşacağı iddia edildi.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Oksitosin Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu