Bebek ve Çocuk

Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

11 Şubat’ta Aslan burcunda bir ay tutulması ve aynı zamanda Aslan ve Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Peki, sizi neler bekliyor?

Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

 

Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

11 Şubat’ta Aslan burcunda bir ay tutulması ve aynı zamanda Aslan ve Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu tutulmanın önümüzdeki bir kaç gün içinde çok önemli etkileri olacak. Ay tutulmalarının etkileri yaklaşık bir sene sürer. Aslında etkilerini bir kaç aydır zaten yaşıyorduk. Bu etkiler ay tutulmasıyla birlikte daha da yoğunlaşacak ve bir ila bir buçuk sene kadar etkisi hissedilecektir. Ay tutulmaları genellikle duygusal konuları içerir ve daha çok aileyle, çocuklarla, annelikle ilgili konularla ilgilenir. Bu duygularla ilgili olaylar sizin çok daha güçlü olmanızı sağlarken aynı zamanda ay tutulmasıyla birlikte hızlı sonuçlar alacağınız bir döneme gireceksiniz. Örneğin, doğumunuza az kaldıysa bu haftalarda bebeğinize kavuşabilirsiniz veya uzun zamandır tüp bebek tedavisi görüyorsanız hamilelik haberi almanız an meselesi. Bunun yanı sıra yeni kararlar aldığınız ve alınan kararlar için yolunuzun çok açıldığı bir dönem olacak. Eğer bir süredir hamile olup olmamakla ilgili kararsızsanız veya tüp bebek yaptırmalı mıyım gibi sorularınız varsa bunları karara bağlayabilecek ve hızla adım atabileceksiniz. Ayrıca uzun zamandır kısırlık tedavisi görüyorsanız mutlu sonuca da ulaşabileceksiniz. Ay tutulması tüm burçları olumlu etkilerken, bir işe başlama konusunda da cesaretiniz daha da artacak. Kendinizce nedenlerden dolayı uzun zamandır bebek yapmayı erteleyenler bu ay tutulmasının etkisiyle buna cesaret edeceklerdir.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Koç burcu için ay tutulmasının tam olarak anlamı aslında çocuktur. Bebek planlayabilir, planladığınız bebek için çalışmalara başlayabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır tüp bebek tedavisi görüyorsanız bunun olumlu sonuçlarını görebilirsiniz. Özellikle bu dönemde hamile olan koç burcu kadınları bebeklerine kavuşabilirler. Bu dönemin sizin için isteklerinizin gerçekleşebileceği güzel bir dönem olacağını söyleyebilirim. Aynı zamanda çocuğu olan koç burcu kadınlar, çocuklarının geleceği için yeni kararlar alabilir, onların hayatları için bazı çalışmalara başlayabilirler. Bu maddi bir konuda da olabilir, manevi bir konuda da. Şanslı bir döneme de girdiğinizi söylemeden geçmek istemiyorum. Kendinizi başarılı, güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Sezaryen Doğumdan Sonra Cinsel İlişkiye Ne Zaman Başlanabilir?
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Boğa burcunu bu hafta hiç beklemedikleri olaylar bekliyor. Bir süredir satılmasını beklediğiniz bir gayrimenkulünüz satılabilir, bebeğinizle ilgili yeni gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Eğer bebek sahibi olmak için tedavi görüyorsanız bu dönem olumlu sonuçlar almanız için güzel bir zaman. Şu ana kadar bebek sahibi olmayı düşünmediyseniz bu dönemde bunun kararını verip, faaliyete geçebilirsiniz. Aynı zamanda aileyle olan ilişkilerinizde yoğun bir döneme gireceksiniz.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

Bu dönem sizin için bir seyahat dönemi diyebilirim. Eşinizle ve bebeğinizde ufak seyahatlere çıkabilir, yakınlarınızı ziyaret edebilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz. Ancak unutmayın, gebelik döneminde seyahat etmeden önce mutlaka doktorunuzla görüşmenizde fayda var. Kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz, neleri yapabileceğinizi fark edebildiğiniz ve çok daha cesurca kararlar aldığınız bir dönem yaşayacaksınız. Eşinizle veya etrafınızda olan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi onlara en iyi şekilde ifade edecek olmanız var olan ilişkilerinizin de gelişmesine katkı sağlayacaktır. Yine bir süredir bebek planı yapmamışsanız, buna cesaret ederek bir adım atabileceksiniz. Ayrıca kız kardeşiniz veya kuzeninizden yakın zamanda teyze veya kuzen olabileceğinize dair çok mutluluk verici bir haber alabilirsiniz. Var olan çocuklarınızın eğitimiyle ilgili yeni planlar ve düzenlemeler yapabilir, yeni kapıların açıldığını görebilirsiniz.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

Özellikle önümüzdeki bir ay maddi konularda olumlu etkilerin görüldüğü bir dönem olacak. Ay tutulmasının tüm burçlarda yarattığı cesaret duygusuyla bebeğiniz veya var olan çocuklarınız için bir borçlanmanın içine girebilirsiniz. Ancak yine de planlı bir ekonomi yapmak, geleceğiniz için daha sağlıklı olacaktır. Çalışan gebeler iş hayatlarında daha başarılı bir döneme gireceklerdir. Bir terfi veya zam sizleri bekliyor. Ayrıca kendi işinizi kurabilme cesaretini de kendinizde bulabileceksiniz. Bu dönemi aslında beklentilerinizin meyve verdiği bir dönem olarak da tanımlayabilirim. Bebek sahibi olmaya çalışanların, bebeğinin olacağı haberini alması tam da buna uygun bir örnektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinin İsmi Aslında Ne Olmalı? Testi Çöz Öğren!
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

Bu dönem aslan burcu kadınları bir süredir bekledikleri hamilelik haberiyle mutlu bir sürpriz yaşayabilirler. Kısa sürede isteklerinizi elde etmeniz kolaylaşacak. Şanslı ve başarılı yeni bir döneme giriyorsunuz. Bu nedenle gebeyseniz bebeğiniz veya gebeliğinizle ilgili, anne olmayı planlıyorsanız da yaptığınız çalışmalarla ilgili olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamınızla ilgili de önemli kararlar alacağınız ve yaşamınızın her alanını etkileyecek bir dönemin sizleri beklediğini söyleyebilirim.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Başak burcu kadınları bu dönemde gebeliklerinde erken doğumla karşılaşabilirler. Biraz sıkıntılı bir dönem yaşayabilirsiniz. Bu nedenle düzenli doktor kontrollerine gitmeyi ve bol bol dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Erken doğum riski nedeniyle gebeliğinizi daha çok evde dinlenerek geçirebilirsiniz. Doktorunuzun söylediklerini bire bir uygulamayı da unutmayın. Hayatınızda sakladığınız ufak sırlarınızın açığa çıkması mümkün olabilir. Bu nedenle böyle bir dönemde daha dikkatli olanız gerekir. Gebeliğinin son aylarında olan başak burcu kadınları için bu hafta biraz kritik geçecek. Bebeğiniz beklenen tarihten daha erken doğabilir veya gebeliğinizle ilgili beklemediğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. O yüzden bu dönemi sakin, rahat ve mutlu geçirmeniz önemlidir.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Bu dönem terazi burcu kadınlarının çocuk sahibi olabilmesi için en uygun zaman. Bebek planlarınızı hayata geçirebilir veya gördüğünüz tedavilerin olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Doğumunuza az kaldıysa Şubat sonu gibi bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz. Eşinizle uzun zamandır geçirmediğiniz kadar güzel bir zaman geçirebilir, birbirinizle olan iletişimiz artabilir. Mutlu, istediklerinizin gerçekleştiği bir süreç içerisine gireceksiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilgili de güzel bir dönem olacak. Örneğin, çocuğunuz bu dönem size uzun zamandır heyecanla beklediğiniz “anne” kelimesini söyleyebilir, henüz yürümeye başlamadıysa yürümeye başlayabilir. Sizi güzel ve oldukça heyecanlı bir dönem bekliyor olacak.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Akrep burcu kadınları bu dönemde yaşamlarıyla ilgili önemli kararlar aldıkları bir döneme girecekler. Bebek sahibi olmayı düşünebilir, ertelediğiniz tüp bebek tedavisine başlayabilirsiniz. Akrep burcu kadını gebeyse eğer bebeğinin gelişi biraz beklemedikleri bir zamanda gerçekleşebilir. Minik bebeğiniz çıkmak için her şeyi planladığınız tarihe pek uymayabilir. Bebek sahibi olmak adına verdiğiniz tüm çabaların olumlu sonuçlarını bu hafta alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğum Öncesinde Size Güç Verebilecek 10 Yiyecek
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz için bu dönem daha çok ziyaretlerin olacağı bir dönem olacak. Eşinizin kardeşleri sizi ziyaret edebilir veya siz onların yanına gidebilirsiniz. Eğer eşinizin kardeşleriyle iyi anlaşıyorsanız bu durum sizi de mutlu edecektir. Ancak pek anlaşamıyorsanız o zaman biraz sabretmeye ve her şeye rağmen keyifli zaman geçirmeye çalışın. Gebeliğiniz boyunca tüm stresli durumlardan uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum. Eşiniz size sürpriz yapıp bol bol seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda oldukça hareketlendiğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Bu nedenle gebeliğinizde kendinize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebe kadınları da bu dönemde bebeklerini beklemedikleri bir anda doğurabilirler. Bu nedenle daha dikkatli olmakta fayda var. Bu dönemde maddi konulara biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Bebeğinizin de geleceğini düşündüğünüzde harcamalarınızı planlı yapmalısınız. Bebeğinizin ve kendinizin geleceği için yatırım yapabileceğiniz veya borçlanabileceğiniz bir dönem olabilir.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Kova burcu kadını için bu dönem bebek sahibi olabilecekleri güzel bir dönem. Bebeğiniz olmuyorsa ve daha önce tüp bebek tedavisini denemediyseniz şimdi tam sırası. Bir anda eşinizin karşısına çıkıp “ben hamileyim” bile diyebilirsiniz. Kova burcu kadınları için güzel ve fırsatlarla dolu bir dönem olacak.
Gebelere Özel 6-12 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Balık burcu gebeleri için bu dönem oldukça keyifli geçecek. İstediğiniz gibi bir doğum uzmanı ve doğum koçu bulabilecek, onlarla olan diyaloğunuz oldukça keyifli ve bilgilendirici geçecektir. İstediğiniz sorulara cevaplar bulabilecek, aklınıza takılan her konuda onlardan destek alabileceksiniz. Gebeliğinizin en rahat dönemi sizleri bekliyor. Eğer henüz bebek sahibi olamadıysanız tüp bebek tedavisi gibi alternatif yolları denemeniz için bu hafta müthiş bir fırsat olacak. Ayrıca şu anda gebe olan ve doğuma az kalmış balık burcu gebeler Şubat sonuna doğru bekledikleri bebeklerine kavuşabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu