Bebek ve Çocuk

Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizi neler bekliyor? Nelere dikkat etmeli? Uzman Astrolog Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı.

Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Genel hareketli yapısı bu hafta koç burcunu daha da etkileyecek. Özellikle 28 Ocak’ta Mars’ın koç burcuna geçmesiyle kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Eğer doğumunuza az kaldıysa bebeğinizi kucağınıza almanız an meselesi olabilir. Ayrıca bu hafta hiç beklemediğiniz ani gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler sizinle veya varsa çocuğunuzla ilgili olabilir. Arkadaş ortamınızla eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. 28 Ocak’tan sonra oldukça eğlenceli ve hareketli bir dönem sizi bekliyor. Sabırsız yapınız nedeniyle özellikle ev içi kazalarına dikkat etmenizde fayda var. Mümkün oldukça işlerinizi sakin ve sabırla halletmeye çalışın. Unutmayın ne de olsa siz iki canlısınız. Kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz, enerjinizin yoğun olduğu keyifli bir dönem yaşayacaksınız. Bu da özellikle gebelik döneminde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Enerjinizi doğru şekilde kullanabilmeniz için size tavsiyem açık havada spor yapmanızdır. Doktorunuzun kontrolü doğrultusunda yapacağınız açık hava sporlarıyla kendinizi zihinde hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz varsa bu hafta yaşayacağınız yoğun enerji sayesinde onunla keyifli zamanlar geçirebilecek, daha çok ilgilenebileceksiniz.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Boğa burcu bu hafta biraz daha kendisiyle kalmayı tercih edeceği bir döneme giriyor. Canınızı sıkacak ve sizi öfkelendirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz ancak dikkatli olmanızda fayda var. Olayları daha sakin karşılamanız size iyi gelecektir. 28 Ocak’tan sonra sizi birçok değişimin beklediğini söyleyebilirim. Doğumla birlikte minik bebeğiniz aranıza katılabilir, anne olacağınızı öğrenebilir, işinizi değiştirebilir veya evinizde değişiklikler yapabilir hatta belki yeni bir eve taşınabilirsiniz. Bu değişiklikler hayatınıza yeni bir heyecan katabilir. Ayrıca bu hafta ailenizle birlikte daha sık vakit geçirebileceğiniz bir hafta olacaktır. Uzaktaki akrabalarınız sizi ziyaret gelebilir veya yakınınızdaki ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönemde bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kas rahatsızlıklarına dikkat etmenizi öneririm. Yaşadığınız rahatsızlıkları doktorunuzla paylaşmayı ihmal etmeyin.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

Bu hafta hiç olmadığınız kadar aktif bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki değişiklikler ve aktif bir yaşam sayesinde kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Ailenizle ilgili sorunlar yaşadıysanız, hiç merak etmeyin bu haftadan itibaren bu sorunlar çözüme kavuşuyor. Bebeği olan anneler bu hafta bebekleriyle daha fazla ilgilenmeleri gereken bir haftaya girebilirler. Bebeğiniz ufak tefek kazalar geçirebilir bu da biraz canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ev içerisinde ve dışarıda bebeğiniz konusunda biraz daha temkinli olmanızı öneririm. Ancak bu hafta ile beraber oldukça keyifli bir döneme girdiğinizi unutmayın. Kardeşinizin sizi ziyarete gelmesi veya bir seyahat planı kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Vajinal Kaşıntı Hamilelik Belirtisi mi?
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

Yengeçler bu hafta finansal sorunlarla boğuşabilir. Harcamalarınızı dikkatli ve plan dahilinde yapmanızı öneririm. Hamileliğin genel olarak kadınlar üzerindeki duygusal değişimleri bu haftalarda kendini daha yoğun olarak gösterebilir. Kayınvalideniz veya görümcenizle bazı ufak tartışmalar yaşayabilir, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gerginlik ortaya çıkabilir. Tartışmaya açık bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim. Ancak unutmayın sizi mutsuz eden şeylerden uzaklaşarak duygusal krizlerinizi daha sakin atlatabilirsiniz. Bunun için doğada yürüyüşe çıkabilir, sinemaya gidebilir veya sevdiğiniz bir hobiyle uğraşabilirsiniz.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

Bu haftayla birlikte sizi yeni maceraların beklediğini söyleyebilirim. Elbette bunlar yeni seyahatlere çıkmanız sayesinde olacaktır. Enerjinizin oldukça yüksek olduğu bu dönemde kendinizi gezmeye, yeni yerler görmeye verebilirsiniz. Ancak hamilelik dönemindeyseniz doktorunuzun onayını aldıktan sonra seyahat planınızı yapmanızı öneririm. Bu dönemde sevdiklerinizin sorunlarıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Onların sorunlarını çözebilmek adına seyahate bile çıkabilecek durumda olabilirsiniz fakat hamileyseniz veya minik bir bebeğiniz varsa daha dikkatli hareket etmeniz gerekir. Eşinizin akrabalarının sizi ziyarete gelme durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle kendinize zaman ayırma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta sözlerinize biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Kullandığınız kelimeler nedeniyle karşınızdakini kırabilir, istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Bu haftanın başak burçları için biraz sıkıntılı geçeceğini söyleyebilirim. Özellikle sağlık konusunda kendilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Para konusunda da sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir haftanın içerisine giriyorsunuz. Birilerinden borç almak veya banka kredisi çekmek isteyebilirsiniz. Paranızı harcarken mutlaka plan yapmayı ve dikkatli olmayı unutmayın. Doğumunuz 28 Ocak’tan sonra gerçekleşecekse; doktorunuz normal doğum yerine alternatif doğum yöntemlerinden birini seçebilir. Doktorunuza güvenmeyi ve kendisinden tüm bilgileri almayı unutmayın. Sağlığınıza, finansal durumunuza dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu hafta hamile olan başak kadınlarının doktor kontrollerini aksatmamalarını öneririm. Bu hafta sizi biraz zorlayacak olsa da bundan sonraki haftalarda durum düzelmeye başlayacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Konak: Neden Olur, Nasıl Temizlenir?
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Aktif sosyal hayatı ve çevresiyle tanıdığımız terazi burcunu bu haftada yine hareketli günler bekliyor. Arkadaşlarıyla birlikte keyifli zamanlar geçirecekleri ve sosyal hayatlarının hareketleneceği bir döneme giren teraziler bu durumdan oldukça mutlu olacaklardır. Aynı zamanda bu hareketlilik terazi burcu kadınının eşine de yansıyacak ve enerjisi sayesinde hamile eşine her konuda yardımcı olacak bir eş figürüyle karşılayacağız. 28 Ocak’tan sonra bir sürprizle karşılaşabilir; hamile olduğunuz haberini alabilir veya büyük bir mutlulukla beklediğiniz bebeğinize kavuşabilirsiniz. Ayrıca çocuğu olan teraziler de bu hafta onlarla daha sık zaman geçirebilecek ve keyifli anları paylaşabileceklerdir. Hamilelik hormonların duygusal durumunuzda yarattığı etki nedeniyle de özellikle bu hafta söylenen sözlere biraz daha fazla alınabilirsiniz. Ancak buna kafanızı takmak yerine daha uyumlu bir profil çizmeniz sizin için de huzur verici olacaktır. Sağlık konusunda da biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Bu hafta sizin için değişikliklerin haftası olacak. Doğacak olan bebeğiniz için evi dekore edebilir, olan çocuğunuzun odasında değişikler yapabilir veya kendiniz için bazı değişikliklere imza atabilirsiniz. Çok özlediğiniz anneniz, babanız, kardeşiniz veya yakın akrabalarınız sürpriz yaparak size ziyarete gelebilir. Onları görmek ve onlarla zaman geçirmek eminim size daha iyi gelecektir. Ne de olsa hamilelikte etrafınızda size destek olan insanların olması önemlidir. Ancak bu sürecin biraz yoğun ve koşturmacalı geçmesiyle kendinize pek zaman ayıramayabilir, yorulabilirsiniz. Bu nedenle evde bolca dinlenerek yorgunluğunuzun üstesinden gelebilirsiniz. Sağlık konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak endişelenmek yerine doktorunuzla her zaman iletişim halinde olmanızı ve kontrollerinizi ihmal etmemenizi öneririm.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Bu hafta yay burcu için oldukça keyifli geçecektir. Seyahate çıkabilir veya günlük yürüyüşler yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizle de güzel zamanlar geçirebilir, onlarla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Kardeşinizin yapacağı sürpriz ziyaret sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir. Uzun zamandır evle ilgili değişiklik planlarınız varsa bu hafta bu planlara daha yoğunlaşacaksınız. Ayrıca doğacak olan bebeğiniz için aklınızda olan ama bir türlü başlayamadığınız fikirleri de hayata geçirebileceğiniz bir haftaya başlayacaksınız. Çocuğu olan yay kadınları da onların hayatlarının daha düzenli olması için bazı çalışmalara başlayabilir. Bunlar; eğitim, dekorasyon veya finansal konular olabilir. Bu haftalar da bebeğiniz beklediğiniz tarihten biraz daha erken gelebilir veya hamile olduğunuz haberini alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebe Kalmadan Önce Bağırsak Sağlığına Dikkat!
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu bu hafta kendine biraz daha dikkat etmelidir. Bebeğinizin gelecek olmasıyla birlikte evi dekore etme işlerine başlayabilirsiniz bu yüzden özellikle ev içi kazalarının yaşanabileceği bir durumla karşılaşabilirsiniz. Buna dikkat etmenizde fayda var. Hem kendi aileniz hem de eşinizin ailesiyle bazı tartışmalara girebilirsiniz. Bu durum sizi mutsuz edebilir ancak tartışmalardan uzak durmanız gerektiğini önemle hatırlatırım. Hamile kaldığınız andan itibaren artık hayatınıza minik bir bireyin katılacak olmasıyla finansal konularda daha farklı adımlar atabilirsiniz. Örneğin bebeğiniz için yatırım yapacağınız bir banka hesabı açabilir veya ona özel bir sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Onun geleceğini garanti altına alacağınız fikirler bu hafta daha da yoğunlaşacaktır.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Bu hafta sizin için oldukça hareketli, çok koşacağınız ve çok da yorulacağınız bir hafta olacak. Öyle ki bu haftalarda bebeğiniz bile size sürpriz yapıp “ben geldim” diyebilir. Yolda dolaşırken veya araba kullanırken aman dikkat! Ufak tefek kazalar yaşamamak için daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hareketli bir yapınız olsa da daha sakin adımlar atmanız sağlığınız açısından çok önemli. Bu haftadan sonra yepyeni bir döneme gireceksiniz. Eşinizle olan ilişkiniz daha keyifli ve iletişime açık hale gelecek, aynı zamanda işinizle veya aile ilişkilerinizde de iyileşmelere tanık olabileceksiniz.
Gebelere Özel 23-29 Ocak Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Balık burcu bu hafta parasal konularda biraz sıkıntı yaşayabilir. Hiç hesaba katmadığınız bir borcunuz ortaya çıkabilir veya gereğinden fazla para harcayacak olabilirsiniz. Bu nedenle parasal konuları daha iyi planlamalısınız. Örneğin alışveriş listesi hazırlayarak neye ihtiyacınız olup neye olmadığını belirleyerek gereksiz harcamalardan kurtulabilirsiniz. Elbette listenin dışına çıkmamak koşuluyla… Bu hafta daha çok kendinizle baş başa ve evde kalmayı isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Hassas bir dönemden geçeceğiniz için daha içinize kapanabilir, söylenenlere çabuk alınabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu