Bebek ve Çocuk

Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu

Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu

Sunucu Erhan Çelik ikinci kez baba oldu! Geçtiğimiz yıl hayatını birleştirdiği doktor Özlem Gültekin doğum yaptı.

Sunucu Erhan Çelik ikinci kez baba oldu! Geçtiğimiz yıl hayatını birleştirdiği doktor Özlem Gültekin doğum yaptı. Ünlü çift bebeklerine Ali Boran ismini verdi.

Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu

Eski TRT sunucusu Erhan Çelik, geçtiğimiz yıl doktor Özlem Gültekin ile hayatını birleştirmişti. Sade bir törenle evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek sahibi olacaklarını açıklayarak sevenlerini mutlu etmişti. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olan Özlem Gültekin, sağlıklı bir gebeliğin ardından önceki gün bebeğini dünyaya getirdi. İzmir’deki özel bir hastanede doğum yapan Gültekin, bebek sevincini sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj ile duyurdu. İşte çiftin o açıklaması…

Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu

‘Oğlumuz bugün 15:30’da, sağlıklı bir şekilde hayata merhaba dedi. Gözlerini açtığı hastanede, diğer tüm hastaneler gibi virüs nedeniyle ziyaretçi kabul edilmiyor. İleride çok daha sağlıklı günlerde görüşmeyi diliyoruz. Mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkür ediyor, selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz.’

Ali Boran İsmini Verdiler

Önceki gün İzmir’deki özel bir hastanede bebeğini kucağına alan Özlem Gültekin Çelik, bir erkek bebek annesi oldu. Ünlü çift oğullarına Ali Boran ismini verdi. Sosyal medyadan açıklama yapan Özlem Gültekin, oğlunun sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirtti.

Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu
Erhan Çelik İkinci Kez Baba Oldu

Bir zamanlar TRT ana haber sunuculuğunu üstlenen Erhan Çelik’in, İlknur Türker ile olan evliliğinden bir oğlu daha bulunuyor. Ali Boran’ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez erkek babası olan Çelik, şu sıralar yaşamını ailesiyle birlikte İzmir’de sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinizin Kafası Çok mu Sık Terliyor?

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu