Bebek ve Çocuk

Eda Özerkan Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

Eda Özerkan Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

Ünlü manken Eda Özerkan, doğumdan sonra ilk kez görüntülendi. Kısa sürede formuna kavuştuğu gözlenen Özerkan, zayıflama sırrını takipçileriyle paylaşmayı unutmadı!

‘Kertenkele’ dizisinin setinde tanışan Timur Avcı ve Eda Özerkan, geçtiğimiz sene nikâh masasına oturmuştu. Evlilik haberinin üzerinden çok geçmeden hamile olduğunu sevenleriyle paylaşan Eda Özerkan, kızı Eliz’i geçtiğimiz Ağustos ayında kucağına almıştı. Doğumdan sonra ilk kez bir tanıtıma katılan ünlü model, fit fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu kadar kısa süre içinde eski formuna nasıl kavuştuğu merak konusu olmuşken, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hamileliğinde aldığı 17 kiloyu nasıl verdiğini açıkladı!

Eda Özerkan Doğumdan Sonra Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

Geçtiğimiz Ağustos ayında ilk kez annelik duygusunu tadan ünlü model ve oyuncu Eda Özerkan, Kozyatağı’nda özel bir hastanede kızı Eliz’i kucağına almıştı. Sağlıklı bir şekilde kızına kavuşan Eda Özerkan, doğumdan sonra ilk kez Ayla filminin galasında görüntülenmişti. Hamileliği sırasında ara vermek zorunda kaldığı kariyerine de tekrar başlayan Eda Özerkan, doğumdan sonra ilk kez bir tanıtımda yer aldı. Pendik’te düzenlenen bir organizasyonda, meslektaşı Şebnem Shcaefer ile boy gösteren ünlü model, fiziği ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Doğumunun üzerinden henüz 4 ay geçmesine rağmen, eski formuna nasıl kavuştuğu merak konusu olmuşken instagram hesabından yaptığı açıklama ile sırrını açıkladı!

Eda Özerkan Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

‘Düzenli beslenme ve spor varsa hayatınızda, sonuç ortada’

Eda Özerkan hamile olduğu dönemde, bir dergiye verdiği röportajda normal doğum yapmak istediğini açıklamıştı. Hem normal doğumu kolaylaştırmak hem de formuna dikkat etmek için gebeliğinde pilates yapan ünlü model, spora rağmen 16 kilo almıştı. Önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile kilo verme sırrını takipçileriyle paylaşan Eda Özerkan, fotoğrafa ‘Bye bye 16 kilo… Düzenli beslenme ve spor varsa hayatınızda, sonuç ortada… Bir de bol su.’ notunu ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Karın Ölçüsü Nedir?

Eda Özerkan Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanızyeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu