Bebek ve Çocuk

Ece Erken’in Oğlu Eymen 3 Yaşında!

Ece Erken'in Oğlu Eymen 3 Yaşında!

Ece Erken, oğlu Eymen’in 3. yaş gününü şimdiden kutlamaya başladı!

Ünlü sunucu Ece Erken, 2015 yılında Eymen’i kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tatmıştı. 7 Nisan’da 3 yaşına girecek oğlu için şimdiden kutlamalara başlayan sunucu, sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal not ile sevenlerini duygulandırdı..

Ece Erken’in Oğlu Eymen 3 Yaşında!

2014 yılında iş adamı sevgilisi Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken, bir yıl sonra oğlu Eymen’i kucağına almıştı. 36 yaşında anne olan ünlü sunucu, 7 Nisan doğumlu olan oğlunun doğum günü kutlamalarına şimdiden başladı. Sosyal medya hesabından duygusal bir yazı ile paylaştığı fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. İşte Ece Erken’in o notu; ‘Eymen doğduktan dakikalar sonrası… Hayatımın değiştiği anlar ve sen kimsin bakışı… Oğlum, hayatım, Allah’ın en güzel hediyesi… 3 yaşına girmene Allah’ın izniyle çok az kaldı. Normal Cumartesi ama biz Cuma gününden kutlayacağız. Zaman ne çabuk geçiyor, hangi ara 3 yaşında oldun. İnşallah her zaman güzel insanlarla karşılaşırsın, gördüğünden eksik etmesin Allah’ım seni… Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hayatın olur, anneciğini hep sevip sayarsın…Seni seviyorum…  Allah çocuklarımızı korusun Not: 7 Nisan 2015 doğumlu Eymen. 3,5 kilo doğmuştu, annesi yemişti hamileliğinde’

Ece Erken'in Oğlu Eymen 3 Yaşında!

Hamileliğinde 35 Kilo Aldı

Oğlu Eymen’e hamileliği sırasında 35 kilo alan Ece Erken, doğumdan 6 ay sonra eski formuna kavuşmuştu. Her gün pilates yapan ve beslenmesine dikkat eden ünlü sunucu, asıl kilo verme sırrının bol bol emzirmek olduğunu açıklamıştı.

Ece Erken'in Oğlu Eymen 3 Yaşında!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebek Bakımı Konusunda Annelerle Yarışmak İsteyen Babalara 10 Altın Tavsiye

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu