Bebek ve Çocuk

Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!

Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!

Cansu Tosun, doğumdan hemen sonra çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun çiftinin bebeği üç gün önce dünyaya gözlerini açtı. İlk kez anne baba olmanın heyecanını yaşayan çift, doğumdan hemen sonra çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Cansu Tosun Doğumdan Sonra İlk Aile Karelerini Yayınladı!

Başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, 2018 yılında ilişkilerini nikâhla taçlandırmıştı. Festival konseptli bir düğünle evlenen çift, çok geçmeden bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk daha yaşatmıştı. Hamileliğinin son 4 ayını pandemi sebebiyle Ayvalık’taki butik bir otelde geçiren Cansu Tosun, üç gün önce bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi. Bir oğlu olan ünlü oyuncu, bebeğine şanslı ve güçlü anlamına gelen Marsel ismini verdi.

Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!

“Her Saniyesine Şükrediyorum”

İlk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan çift, doğumdan hemen sonra çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Eşi ve bebeğinin olduğu bir fotoğrafı yayınlayan Tosun, paylaştığı kareye duygusal bir not düştü: “Sizinle benzersiz anların fotoğraflarını paylaşmak istedik. Benzersiz diyorlardı hep, gerçekten de öyleymiş.  Her saniye şükretmeme sebep olan bir mucize. 41 haftanın sonunda bebeğimize kavuştuk. Erkan; sen nasıl bir baba, nasıl bir eş, sevgili, arkadaşsın. Her saniyesine şükrediyorum. Bu yola giren herkese güç ve inanç diliyorum.”

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Beslenme ve Önemi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu