Bebek ve Çocuk

Doğumdan Hemen Sonra Estetik Yaptırdığı Yönündeki İddialar İçin Açıklama Yaptı

Doğumdan Hemen Sonra Estetik Yaptırdığı Yönündeki İddialar İçin Açıklama Yaptı

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, 3 ay önce kızını dünyaya getirmişti. Doğumdan sonra ilk kez bir dizide konuk oyuncu olarak rol alan ve daha sonrasında estetik yaptırdığı iddiaları ile ilgili gündeme gelen Ovalı, konuyla ilgili önceki gün sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Doğum Sonrası Estetik Yaptırdığı Yönündeki İddialar İçin Açıklama Yaptı

Şükran Ovalı, geçtiğimiz sene İtalya’nın başkenti Roma’da futbolcu Caner Erkin ile nikâh masasına oturmuştu. Sade bir törenle dünya evine giren çift, evliliklerinin ilerleyen aylarında ilişkilerini bir bebekle taçlandıracaklarını açıklamıştı. Sağlıklı bir hamilelik süreci sonunda, yaklaşık 3 ay önce bebeğini kucağına alan Şükran Ovalı doğumdan sonra ilk kez bir projede yer aldı. Çok sevilen bir televizyon dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Ovalı, dizinin izleyicileri tarafından bir anda eleştiri yağmuruna tutuldu. Doğumdan sonra estetik olduğunu iddia eden izleyiciler, sosyal medyadan da Şükran Ovalı’ya benzer soruları yöneltince, ünlü oyuncu bir açıklama yapmak durumunda kaldı.

Doğumdan Hemen Sonra Estetik Yaptırdığı Yönündeki İddialar İçin Açıklama Yaptı

İşte Şükran Ovalı’nın O Açıklaması

‘Hepinizin bildiği gibi, 3 ay önce biricik kızımı kucağıma aldım. Bebeğimi emziriyorum. Doğum kilolarımı da henüz veremedim. Çok kilo aldım ancak bundan asla rahatsızlık duymuyorum. Çok sevdiğim bir ekipten, sevdiğim bir proje ye konuk olmam istendiğinde geri çevirmedim ve bu ekibin bir parçası olmak istedim. Bebeğimi emzirdiğim şu dönemde ilaç dahi kullanamıyorken, hakkımda çıkan estetik haberleri gerçeği yansıtmıyor. Anneler bilirler ki bu dönemde saç boyamak bile yasak! Ayrıca ağır bir sinüzit geçiriyorum. Ama önceliğim kızım, işimde önemsediğim şey ise oyunculuk. Kamuoyunun bilgisine, sevgilerimle…’

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Çocuklarda Obeziteye Çözüm

Doğumdan Hemen Sonra Estetik Yaptırdığı Yönündeki İddialar İçin Açıklama Yaptı

Caner Erkin’den Eşine Destek

Şükran Ovalı’nın açıklamasının ardından romantik karakteriyle bilinen Caner Erkin, ‘Canım eşim benim. Ben senin her bir zerrene aşığım. Sen her halinle çok özel ve güzelsin dünyam.’ yorumuyla eşine destek oldu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu