Bebek ve Çocuk

Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek Doktorları Şoke Etti!

Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek Doktorları Şoke Etti!

Brezilya’da bir hastanede yenidoğan bebeğin saniyeler içerisinde yürümeye çalışması görenleri şaşkına çevirdi.

Brezilya’da yenidoğan bebek doğar doğmaz yürümeye çalışınca doktorları şok etti. Edinilen bilgilere göre, Brezilya’da bir hastanede dünyaya gelen bebeğin doğumdan saniyeler sonra yürümeye çabaladığı iddia edildi. Doğduktan sonra hemşirenin elinden tutarak yürümeye çalışan bebeğin video görüntüleri, youtubedan paylaşılmasından sonra milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek Doktorları Şoka Soktu

Brezilya da bir hastanede doktorları adeta şoka sokan bir olay yaşandı. Yenidoğan bir bebeğin, doğumundan saniyeler sonra yürümeye çabalaması doktorları şoka uğrattı. Bebeğin videoya çekilen görüntülerinde, bebek doğumundan hemen sonra hemşirenin kolundan tutarak yürümeye başlıyor. Doğduktan hemensonra yürümeye başlayan bebeğin videosu youtube kanalına eklenmesinden kısa bir süre sonra 50 milyon kişi tarafından izlenerek rekor kırdı.

Bebeğin Doğar Doğmaz Yürümesine Doktorlar “İmkansız” Diyor

Daily Mail’in haberine göre, Brezilya’nın Rio Grande do Sul’da Santa Cruz Hastanesi’nde gerçekleşen doğumda doğumundan saniyeler sonra yürümeye çalışan bebek doğum ekibini şaşkına çevirdi. Konuyla ilgili doğumda bulunan hemşirenin, “Onu yıkamak istediğimde elimden kurtulup yürümeye çalışıyordu.” dediği öğrenildi. Yerel basına konuşan hastane ekibi ise, bebeğin kat ettiği mesafe göz önüne alındığında, durumun yeni doğan bir bebek için imkansız olduğunu belirtiler. Görüntülerde bebeğin hızlı ve güçlü adımlar atması yanında bebeğin yenidoğan bebeğe göre oldukça iri olmasının dikkat çektiğini ifade ettiler.   Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek Doktorları Şoke Etti!  

Doğarken Elinde Spiral Tutan Bebek Kurgu Çıkmıştı

Geçtiğimiz günlerde elinde spiral ile doğan bebeğin görüntüleri uzun bir süre gündemde kalmış, sosyal medyadan paylaşımı da rekor kırmıştı. Daha sonra bebeğin elinde spiral ile doğması olayının bir hemşirenin kurgusu olduğu ortaya çıkmıştı. Olay spiralle hamile kalan annenin spiralin doğumla birlikte çıkması sonucu hemşirenin spirali bebeğin eline tutuşturulup fotoğrafının sosyal medyada paylaşılmasıyla gerçekleşmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
İmmunoglobulin Karışımı Nedir?

Doğar Doğmaz Yürüyen Bebek Kurgu Olabilir

Doktorlarında ifade ettiğine göre, doğumdan hemen sonra bebeğin yürümesinin mümkün olmaması, konunun bir kurgudan ibaret olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.    

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu