Bebek ve Çocuk

Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bakalım gebeleri nasıl etkileyecek? Astrolog Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı.

Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?ide”>

11 Mayıs Perşembe günü saat 00:43’ te Akrep burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Akrep dolunayları bize genelde neye, nereye kadar güvenebiliriz sorusunun cevabını aratır. Bir taraftan sahip olduklarımızı kaybetmemek için adım atmayı reddederiz bir taraftan da daha fazlasına sahip olmak için risk almak isteriz. Bu iki uçta gidip gelirken de duygusal bir gerilim yaşamamız kaçınılmaz olur. Dolunay geceleri Ay’ ın ışığı çok parlaktır ve gece olmasına rağmen etraf aydınlıktır. İşte dolunayda duygularımız da böyle açığa çıkar ve olayları bütün netliğiyle görebiliriz. Bunun sonucunda da karar alma aşamasına geliriz. Şimdiye kadar attığımız adımların sonuçlarını görüp devam etmeye ya da bırakıp gitmeye karar verebiliriz. Dolunay anının haritasına baktığımızda özellikle romantik ilişkilere vurgu yapıldığını görüyoruz. Hatırlarsanız ,Venüs geçtiğimiz aylarda geri hareketteydi. Bu süreçte bozulan ya da başlayan ilişki, işbirliği ve ortaklıkları dolunayda yeniden gözden geçirebiliriz. Para kazanmak, yatırımlarımızı yönlendirmek ve harcamakla ilgili de adımlar atmamız gerekebilir, hatta korkularımız, kendimize çeki düzen vermemize neden olabilir. Bu dönemler aynı zamanda çok verimli süreçleri de anlattığından döllenmek için uygun zaman olabilir. Özellikle hamileler, hormonal faaliyetler artacağından fazla gergin olabilir.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?OfTheSlide”>

KOÇ BURCU

Bu dönemde koç burcu gebelerimizin borçları varsa kendilerini çok fazla strese sokmamalarını öneririm. Çünkü size iyi haberlerim var! Maddi anlamda rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kısa sürede borçlarınızı kapatabileceğiniz bir gelir elde edebilirsiniz. Maddi anlamda yatırımlar yapmak gibi bir arzunuz olabilir. Bu yatırımlar bebeğinizin geleceği için olabilir. Ona daha rahat bir hayat sunmak istiyorsunuz ve bu isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı planlamalar yapabilirsiniz. Bu yatırım planları bile sizi keyifli hissettirmeye yetecek!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ölü Doğum Nedir?
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?ss=”restOfTheSlide”>

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimizin bu aralar karar alırken daha dikkatli olmasında fayda var. Zira ciddi kararlar alacağınız bir dönem olabilir. Eşinizle aranızda bir problem varsa konunun üzerine bu aralar fazla gitmemelisiniz. Size tavsiyem; eşinizle aranıza üçüncü kişilerin girmesine izin vermemeniz. Çevrenizdeki insanların duyguları her zaman temiz olmayabilir. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle aranızda bir güven krizi yaşanabilir. Size yakın biri olacağından siz de fazlasıyla hayal kırıklığı oluşabilir. Çevrenizde olup bitenleri fazla kulak asmayın, stres sizin ve bebeğinizi baş düşmanı, unutmayın.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

İKİZLER BURCU

Bu aralar ikizler burcu gebelerimiz sağlıklarına biraz daha fazla dikkat etmeli. Ufak tefek rahatsızlıklar yaşabilirsiniz, doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Çalışan anne adaylarımızın ise iş yerinde başarıları ödüllendirilebilir ve yeni pozisyonlar üstlenebilir. Bu yeni pozisyon ile çevrenizin takdirini fazlasıyla kazanabilirsiniz. Bu dönemde akraba ziyaretleri düşünüyorsanız dikkatli olmalısınız. Bazı konularda fikir ayrılıkları olabilir ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Sizi üzecek böylesi bir ortama fırsat vermemelisiniz. En iyisi, akraba ziyaretlerinizi gündeminizden çıkartmak olabilir. Zaten hassas bir dönemdesiniz. Kendinizi yıpratmayın.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?“” width=”250″ height=”375″ />

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçlarımızı hayırlı haberler bekliyor! Beklediğiniz o müjdeli haberi doktorunuzdan alabilir ve bir bebek sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Yalnız, eşinizle olan iletişiminizi biraz daha güçlendirmelisiniz. Aksi takdirde bazı ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha açık konuşarak, beklentilerinizi net bir şekilde ifade ederek üstesinden gelmeniz mümkün. Bu yeni bebek haberiyle her şeyin yola gireceğini düşünüyorum. Belki eşinize bu müjdeli haberi verirken bir sürpriz hazırlarsınız ? Böylelikle buzları da eritmiş olursunuz. Bekar olan yengeç burçları ise ayaklarını yerden kesecek prensleriyle tanışabilir.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?“” width=”250″ height=”375″ />

ASLAN BURCU

Bu aralar aslan burcu gebelerimiz ev değiştirme kararı alabilir. Bu kararı alırken, bebeğinizi düşünerek hareket ediyor olabilirsiniz. Bebeğinizi daha güzel bir ortamda yetiştirme isteği, ev değiştirme arzunuzun temelinde yatıyor olabilir. Yeni taşınacağınız eve bebeğiniz için özel tadilatlar yaptırabilirsiniz. Bu aralar aile içinde huzursuzluklar görülebilir. Bu huzursuzlukların kaynağı ise evinize gelecek misafirler olabilir. Sabırlı olun ve davranışlarınızda yapıcı olmaya özen gösterin. Kimsenin aile huzurunuzu bozmasına müsaade etmemenizi öneririm.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelere Söylerken İki Kere Düşünmeniz Gereken 9 Cümle
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

BAŞAK BURCU

Bu dönemde başak burcu gebelerimiz kendilerini geliştirmeye açık olabilirler. Yeni şeyler öğrenme arzunuz artabilir. Özellikle yazma ve okuma faalliyetlerinizde bir yükselme olabilir. Okuyacağınız kitaplar, bebeğiniz için sizi geliştirecek kaynaklar olabilir. Bir yolculuk planlıyorsanız özenle hazırlanmalısınız. Biliyorsunuz; gebeyken yapılan yolculuklar pek kolay olmayabiliyor. Dolayısıyla her detayı düşünerek, tüm ihtiyaçlarınızı yanınıza alarak seyahate çıkmalısınız. Başak burcu gebelerimiz, şu sıralar kardeşinizle aranızda bir problem görülebilir. Fakat daha sonra karşılıklı alttan alma ile ilişkileriniz normal seyrine dönecektir.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, bu sıralar biraz kontrolsüz harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınızın çoğunu ailenize katılacak olan bebeğiniz için yapıyor olabilirsiniz. Yalnız harcama yaparken kontrolü elden bırakmamanızı ve biraz dikkatli davranmanızı öneriyorum. Yoksa ilerleyen dönemlerde maddi açıdan zorluklar yaşananabilir. Önümüzdeki günlerde kazandığınız paranın size yetmediğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle maddi anlamda daha iyi kazanacağınız yeni iş arayışları gündeme gelebilir.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

AKREP BURCU

Bu dönemde akrep burcu gebelerimizi ciddi kararlar bekliyor olabilir. Bu kararları verirken siz de fazlasıyla zorlanacaksınız. Bu kritik kararlar eşinizle alakalı olabileceği gibi kariyerinizle alakalı da olabilir. Etrafınızdaki kişileri ve onların düşüncelerini sorgulayabilirsiniz. Sizinle ters düşecek fikirlere karşı eleştrilerinizi dile getirebilirsiniz. Akrep burcu gebelerimiz bu aralar fiziksel görünümünde bazı değişiklikler isteyebilir ve bu konuda somut adımlar atabilir. Belki saçlarınızı kestirmeyi düşünebilirsiniz ya da kıyafetlerinizde yenilikler isteyebilirsiniz. Yapacağınız yeniliklerle bence de şahane görüneceksiniz!
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, uzun süredir içinizi kemiren sorular, bazı şüpheler olabilir. Artık bu şüphelere bir son vermek için araştırmalar, gerçekleri ortaya çıkartacak girişimler yapabilirsiniz. Çevrenizde bulunan ve size yakın görünen bir kişinin düşmanlığıyla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunların verdiği huzursuzluk, sizi yogaya ya da meditasyona başlamaya teşvik edebilir. Yalnız, bu kadar stres yapmamalısınız. Size tavsiyem; başlamak istediğiniz meditasyonu ertelememeniz yönünde olacak. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz bu dönemde maddi durumlarla fazlasıyla ilgilenebilir. Finansal anlamda risk alabileceğiniz durumlar meydana gelebilir. Sizin şirketiniz veya çalıştığınız şirkette çeşitli krizler yaşanabilir ve siz bu kriz zamanını güzel yönetip, sorunları çözüp üstesinden gelebilirsiniz. Bu dönemde bazı yetenekleriniz ortaya çıkabilir ve siz o yeteneğinizi geliştirmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Biraz fazla tempolu bir yaşamınız varsa, stresten uzak durmanız sizin için iyi olur. Gebelik sürecinde stresin baş düşman olduğunu unutmamalısınız.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

KOVA BURCU

Sevgili kova gebelerimiz, şehir değiştirmeyi düşünüyorsanız eğer, annenizin olduğu şehire yerleşmek isteyebilirsiniz. Çünkü şu sıralar annenizle alakalı olumsuz haberler alabilirsiniz. Annenizin sağlığıyla alakalı problemler meydana gelebilir ya da anneniz üzüleceği bir durum yaşayabilir. Bu durum karşısında siz de fazlasıyla etkilenebilirsiniz ve annenize destek olmak için yanına gitme arzusu duyabilirsiniz. Kariyerinizde ise hedeflediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Terfi alabilir ya da size daha iyi imkânlar sunan bir firmaya geçiş yapabilirsiniz.
Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, du dönemde biraz daha gevşemenizi tavsiye ederim. Çoğu şeye şüpheyle bakacağınız, doğruluğuna inanmak için çeşitli araştırmalar yapacağınız bir dönem olabilir. Önümüzdeki günlerde arkadaş grubunuzda veya iş yerinizde bazı huzursuzluklar meydana gelebilir. Bu huzursuzluklar tamamen sizi yıpratmaya yönelik olabilir. Düşünceleriniz eleştirilebilir. Siz de düşüncelerinizin arkasında durmak isteyebilirsiniz. Ciddiye almamalısınız ve bu konuya fazla kafa yormamalısınız. Anî bir kararla seyahat etmek gündeme gelebilir. Bu seyahat tatil planlarından çok, akraba ziyareti sebebiyle olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu