Bebek ve Çocuk

Didem Balçın’dan Bebek Müjdesi!

Didem Balçın'dan Bebek Müjdesi!

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan Didem Balçın hamile olduğunu açıkladı.

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan Didem Balçın hamile olduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabından güzel haberi paylaşan oyuncunun bir oğlu olacağı öğrenildi.

Didem Balçın Hamile Olduğunu Açıkladı

Kuruluş Osman dizisinde ‘Selcan Hatun’ karakterine hayat veren Didem Balçın, geçtiğimiz Mayıs ayında avukat Can Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Pandemi sebebiyle sadece yakınlarının katıldığı bir tören düzenleyen çift, çekirdek ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurdu. Bebek haberini sosyal medya hesabından paylaşan Didem Balçın Aydın, yayınladığı fotoğraf ile binlerce beğeni aldı. Rojda Demirer, İdil Fırat, Neslişah Düzyatan ve Derya Şensoy gibi gibi ünlü isimler de tebrik yorumları ile çiftin mutluluklarına ortak oldu.

Didem Balçın'dan Bebek Müjdesi!

Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyuran Didem Balçın Aydın, güzel haberi şu cümlelerle paylaştı; “Henüz farkında bile değilken ve çok istiyorken çektirmiştik bu fotoğrafı. Çok özel ve güzel bir gündü. Şimdi huzur ve sağlıkla gelmeni bekliyoruz minik melek. Baban, ben ve daha birçok kişi seni heyecanlı bir şekilde bekliyor. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu. Dualarınızı eksik etmeyin, arada yollayın bize.”

Oğlu Olacak

Yakın arkadaşının Baby Shower partisinde çektirdiği fotoğraf ile bebek müjdesi veren 38 yaşındaki oyuncunun, bebeğinin cinsiyeti de öğrenildi. İddialara göre Aydın çiftinin bir oğlu olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için burayatıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamileyken Emzirmek Doğru mu?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu