Bebek ve Çocuk

Demet Akalın Bebek Sorularına Yanıt Verdi!

Demet Akalın Bebek Sorularına Yanıt Verdi!

Demet Akalın, 45. yaş gününü ve evliliğinin 5. yıl dönümünü eşi Okan Kurt ile kutladı. Kutlama sonrası muhabirlerin ikinci çocuk sorusunu ise esprili bir dille yanıtladı.

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, 2012 yılında Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen mükemmel bir düğünle evlenmişti. Günlerce gündemde olan düğünde birçok detay da düşünülmüştü. Konuklara özel pembe şampanya hediyeleri, nikahtan sonra havaya uçurulan beyaz güvercinler ve daha da önemlisi hepsi birbirinden ünlü misafirler… 2014 yılında ise çift, sevenlerine müjdeyi verdi. Kızları Hira sağlıklı bir şekilde doğmuştu.   Demet Akalın Bebek Sorularına Yanıt Verdi!  

Demet Akalın Bebek Sorularına Yanıt Verdi!

  Üzerinden geçen zamanda Demet Akalın’ın bebek beklediği haberleri ara ara gündem oldu. Geçtiğimiz akşamlarda ise ünlü şarkıcı Demet Akalın, hem 45. yaş gününü hem de eşi Okan Kurt’la olan evliliğinin 5. yıl dönümünü kutlamak için dışarıdaydılar. Kutlama sonrasında basın mensuplarına poz veren çift arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Muhabirlerin ikinci çocuk sorularına, Demet Akalın eşi Okan Kurt’a dönerek ‘Ev aldık, borcu bitsin söz, ikinci çocuğu yapalım.’ şeklinde yanıt verdi. Eşi Okan Kurt ise muhabirlere dönerek ‘Duydunuz değil mi’ dedi. Demet Akalın ‘5 yıl sonra, daha 5 sene borç ödeyeceğiz’ şeklinde yanıt verdiğinde ise Okan Kurt’tan cevap gecikmedi: ‘Ben o borcu hemen kapatırım.’ Okan Kurt’un ara sıra dile getirdiği ikinci çocuk fikri, anlaşılan Demet Akalın tarafından onaylanmıyor.   Demet Akalın Bebek Sorularına Yanıt Verdi!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
3 Aylık Bebek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu