Bebek ve Çocuk

Buse Terim’in İkinci Bebeği Naz Kendini Gösterdi!

Buse Terim'in İkinci Bebeği Naz Kendini Gösterdi!

4,5 aylık hamile olan Buse Terim’in ikinci kızı Naz kendini gösterdi!

Volkan Bahçekapılı ile 2014 yılında evlenen ve 2016’da kızı Nil’i kucağına alan Buse Terim hamile olduğunu Ekim ayının başlarında sevenleriyle paylaşmıştı. İkinci bebeğine hamile olan Buse Terim, önceki akşam eşi Volkan Bahçekapılı ile Ayaklıgazete Ödül Töreni’ne katıldı. Hamileliğinde 4,5 ayı geride bırakan Buse Terim’in bebeği göründü! Belirginleşen karnı ile herkesin ilgi odağı olan Terim, oldukça sağlıklı görünüyordu.   Buse Terim'in İkinci Bebeği Naz Kendini Gösterdi!  

Buse Terim’in Bebeği Göründü!

Buse Terim ikinci bebeğine hamile olduğunu Ekim ayında duyurmuştu. Bu mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaşan Buse Terim, şu anda 4,5 aylık hamile. Hamile olduğunu açıkladıktan sonra davetlerde pek görünmeyen Buse Terim, önceki akşam Ayaklıgazete Ödül Töreni’nde görüntülendi. Oldukça sağlıklı görünen Buse Terim, davete katılan herkesin ilgi odağı oldu. Belirginleşen karnı ile dikkat çeken Buse Terim’in Mart ayında doğum yapması bekleniyor.   Buse Terim'in İkinci Bebeği Naz Kendini Gösterdi!  

Buse Terim’in Bebeğinin Cinsiyeti ve İsmi Belli!

Geçtiğimiz aylarda kızı Nil’in 1. yaş günü için bir parti organize eden Buse Terim, doğacak olan bebeğinin ismi ve cinsiyetini de bu organizasyonda açıklamıştı. Sadece yakın dostlarının katıldığı partide ikinci bebeğinin cinsiyeti ve ismini de açıklayan Buse Terim, doğacak olan çocuklarının kız olduğunu açıklamıştı. İsim olarak da Nil’e uyumlu olan Naz adını koyacaklarını söyleyen Buse Terim, daha sonra bu bilgiyi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştı.   Buse Terim'in İkinci Bebeği Naz Kendini Gösterdi!  

Erken Olduğunu İtiraf Etmişti

İkinci hamileliğini sosyal medya üzerinden açıklayan Buse Terim, paylaştığı fotoğrafa eklediği not ile gebeliğinin planlı olmadığını itiraf etmişti. Hamileliğini hiç beklemediği bir anda öğrendiğini söyleyen Buse Terim, her zaman büyük bir ailesinin olmasını istediğini ancak bunun için ikinci hamileliğin biraz erken olduğunu ifade etmişti. Yaptığı açıklamalara göre, ailesinin daha da kalabalık olmasını isteyen Buse Terim, şimdiden üçüncü bebeğin sinyallerini vermiş oldu.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Genetik Testler Nedir?

Terim Ailesinin 3. Torunu Olacak

Buse Terim’in Mart ayında doğması planan ikinci kızı Naz ile birlikte, Terim ailesi 3. torununa kavuşmuş olacak. Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim’in, Ahmet Baran Çetin ile olan evliliğinden, 6.5 aylıkken doğan Yaman adında bir oğlu bulunuyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu