Bebek ve Çocuk

Burcu Kara’nın Oğlu 1 Aylık Oldu!

Burcu Kara'nın Oğlu 1 Aylık Oldu!

Geçtiğimiz ay doğum yapan oyuncu Burcu Kara’nın oğlu tam 1 aylık oldu.

Burcu Kara’nın Oğlu 1 Aylık Oldu

Geçtiğimiz ay doğum yapan oyuncu Burcu Kara’nın oğlu Ali Çınar 1 aylık oldu. Çiçeği burnunda anne Burcu Kara, oğlu Ali Çınar’ın bir aylık olmasından sonra gezmelere başladı. Basında çıkan haberlere göre, yönetmen Fırat Parlak ile geçtiğimiz yıl dünya evine giren güzel oyuncu, 4 Eylül 2017 tarihinde doğan oğulları Ali Çınar’ın bir aylık olduğuyla ilgili haberi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla verdi. Kara’nın “Hayatımın En Güzel Eylül’üydü mesajıyla paylaştığı Ali Çınar ile çekişmiş fotoğrafı kısa süre içerisinde 50 binden fazla beğeni ve çokça yorum aldı.    

Hayatımın En Güzel Eylül’üydü.

Geçtiğimiz günlerde oğlu Ali Çınar’la gezmeye çıkan Kara, yaşadığı anları “Hayatımın en güzel Eylül’üydü…” notuyla paylaştı. Hamilelik sürecinin ve bebeğinin ilk dönemlerinin tadını çıkarmak istediği için çalışma hayatına mola verdiğini belirten güzel oyuncu 37 yaşında anne olmuştu.   Burcu Kara'nın Oğlu 1 Aylık Oldu!  

“Her Zaman Normal Doğumun Savunucusu Olacağım”

Kısa bir süre önce İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla normal doğum ve emzirmenin önemine değinen Burcu Kara, konuyla ilgili paylaşımında şu ifadelere yer verdi. “Sevgili doktorum …ye de verdiğim söz ve yaşadıklarım üzerine,her zaman “mümkünse” normal doğum ve anne sütünün savunucusu olacağım. Bu hafta da hazır “Emzirme Haftası”yken ve bunu çok taze deneyimleyen biri olarak konunun altını çizmek istedim.Normalde bebeklere ilk altı ay sadece anne sütü vermek en sağlıklısı.Bir buçuk-iki yaşına kadar da emzirebilmek en ideali,tabii şartlar el veriyorsa.   Burcu Kara'nın Oğlu 1 Aylık Oldu!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yenidoğan Bebekler İçin Oyuncak Seçimi

“Hayatta Her Konuda En Doğru Şey Doğanın Bize Getirdiğidir”

  Ama maalesef Dünya Sağlık Örgütü’nün araştırmalarına göre ülkemizde emzirme yaygınlığı ve sürekliliği diğer ülkelerin çok altında.Bunu deneyimlediğim ilk acemi anın hatırasıyla, yapabildiğim ve Ali’nin de istediği son ana kadar çabalayacağımı belirtmek istedim. Evet çok zor. Evet yorucu ve çok zaman alıyor. Ama hayatta her konuda en doğru şey, doğanın bize getirdiğidir. Doğuştan gelen ve yaradılışımızda olan düzendir. Mümkün olduğunca, her şeyin en sağlıklısı ve en doğalının peşinde olmak dileğiyle” dedi.   Burcu Kara İle İlgili Haberler İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu