Bebek ve Çocuk

Burak Özçivit-Fahriye Evcen Evliliğinde Bebek Gelişmesi!

Burak Özçivit-Fahriye Evcen Evliliğinde Bebek Gelişmesi!

Geçtiğimiz yaz evlenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bebek yapmaları konusunda ailelerinden baskı görüyor! Çocuk fikrine sıcak bakan Fahriye Evcen’in şu sıralar gelen dizi ve film tekliflerini bebek için reddettiği öne sürüldü!

29 Haziran’da masalsı bir düğünle dünyaevine giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen bebek planları yapıyor! Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre, 3,5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz yaz nikâhla taçlandıran çift, aileleri tarafından bebek yapmaları konusunda baskı görüyor. Fahriye Evcen’in bebek fikrine sıcak baktığı ve gelen dizi tekliflerini reddettiği öne sürülürken, ‘Fahriye Evcen hamile mi’ soruları da tekrar alevlenmeye başladı.   Burak Özçivit-Fahriye Evcen Evliliğinde Bebek Gelişmesi!  

Fahriye Evcen Bebek İstiyor!

  ‘Çalıkuşu’ adlı dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz Haziran ayında muratlarına kavuşmuştu. 3,5 yıllık ilişkilerini evlilikle mutlu sona ulaştıran çiftin düğünü de günlerce konuşulmuştu. Ünlüler geçitini aratmayan düğün, sosyal medyada da geniş yankı uyandırmış ve çiftin hayranları düğün fotoğraflarını beğeni yağmuruna tutmuştu. Evliliklerinin üzerinden henüz 5 ay geçmişken, çiftin aileleri de bebek yapmaları konusunda baskı yapmaya başlamış. Özellikle Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit’in gelinini bebek konusunda sık sık uyardığı söyleniyor.   Burak Özçivit-Fahriye Evcen Evliliğinde Bebek Gelişmesi!  

Burak Özçivit’in Annesi Torun İstiyor!

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; 5 ay önce evlenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, aileleri tarafından bebek yapmaları konusunda baskı görmeye başlamış. Özellikle Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit’in gelini Fahriye Evcen’i bebek konusunda sık sık uyardığı ve elini çabuk tutması gerektiği konusunda baskı yaptığı öğrenildi. Aynı şekilde Fahriye Evcen’in Almanya’da yaşayan ailesi de vakit kaybetmeden çiftin bebek sahibi olması gerektiği konusunda uyarılarda bulunuyor.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Buse Terim Kızı Naz İçin Kırklama Merasimi Düzenledi

Dizi Teklifini Geri Çevirdi!

Evlendikleri günden bu yana ailelerinin sürekli torun isteğine maruz kalan çiftin, bebek fikrine sıcak baktığı söyleniyor. Fahriye Evcen’in zaten bebek istediği, hatta bu yüzden gelen dizi ve film tekliflerini reddettiği de öne sürülen iddia arasında…   Burak Özçivit-Fahriye Evcen Evliliğinde Bebek Gelişmesi!  

Düğünde Gelinlik Krizi

29 Haziran’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit düğün günü giydikleri gelinlik ve damatlıkla da çok konuşulmuştu. Fahriye Evcen gelinliği ile 2016 yılında Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’e benzetildi. Aynı şekilde Derviş Bağzıbağlı imzalı olan Burak Özçivit’in damatlığı ise Kadir Doğulu’nun damatlığına benzetildi. Düğünden ilk kareler internete düştüğünde, benzerlik sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Yapılan yorumlar karşısında ne Fahriye Evcen, ne de Neslihan Atagül bir açıklama yapmamıştı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu