Bebek ve Çocuk

Fahriye Evcen Hamile mi?

Fahriye Evcen Hamile mi?

Bir magazin programının iddiasına göre ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen bebek mi bekliyor?

Fahriye Evcen Hamile mi?

Geçtiğimiz ay kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen hamile mi? Bir magazin programında çıkan habere göre, ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti bebek mi bekliyor? İddia göre, eşi Fahriye Evcen’in kendisini markete süt almak için gönderdiği sırada magazincilerle karşılaşan Burak Özçivit, düğüne ve sonrasına dair sorulan soruları yanıtlarken, bir süredir gündemi meşgul eden Fahriye Evcenle Neslihan Atagül hakkında çıkan “gelinlik benzerliği” haberlerine yönelik, “Biz haberlerle hiç ilgilenmiyoruz, sadece kendi işimizi yapıyoruz” dedi.

Bebek Müjdesi mi Var

Magazincilerin sorularını yanıtlayan Burak Özçivit, Fahriye Evcen’le haklarında çıkan “bebek bekliyorlar” iddialarına ise,”Şuan yok öyle bir şey” cevabını verdiği öğrenildi. Özçivit’e muhabirin “hayranlarınız bu habere çok heyecanlandı ama” sözleri üzerine Özçivit’in konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındığı ve soru karşısında sadece “öylemi” diyerek konuyu kapadığı belirtildi.   Fahriye Evcen Hamile mi? Burak Özçivit’in konuyu bu şekilde kapatmasının akıllarda şüphe uyandırdığı ve haberin kaynağı olan magazin programının hamilelik iddialarının doğru olduğunu ileri sürdüğü ifade ediliyor. Diğer yandan düğünde Fahriye Evcen’in gelinlikte göbeğinin çıkması hayranlarının gözünden kaçmamıştı.

Oteli Reklam Yapıp Bedava Kaldılar

Yaptıkları görkemi düğün sonrasında balayı için Maldiv Adalarına giden Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftinin kaldıkları otelde çektikleri fotoğraflarla reklam yapmaları nedeniyle otele para ödemedikleri iddia edilmişti. Bu sorunun sorulması üzerine Özçivit, “Herkes her şeyi söyler” dedi.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
33 Aylık Bebek

Burak Özçivit-Fahriye Evcen’e Torun Baskısı

Haziran 2017’de evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftine ailelerin tarafından bir an önce bebek sahibi olmaları konusunda baskı yapıldığı iddia edildi. Özellikle Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit’in gelinine sık sık torun istediğini söylediği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Anne olmaya sıcak baktığı belirtilen Fahriye Evcen’in bu nedenle dizilerden gelen teklifleri kabul etmediği iddialar arasında yer alıyor.

Bebek İçin Her Şey Hazır

Ünlü çift İstinye’de oturdukları daireden taşınmış, Beykoz’da dört katlı, havuzlu ve bahçeli bir villaya yerleşmişlerdi. Aylık 15 bin lira kira ödedikleri öğrenilen evin büyük olmasından dolayı için yardımcı arayışına girdikleri, Fahriye Evcen’in bir ayda görüştüğü 20 yardımcı adayını beğenmeyip dostlarından yardım istediği öğrenildi. Fahriye Evcen Çiftin en önem verdiği konu; müstakbel yardımcılarının güvenilir ve ağzı sıkı olması.    Gebe Ünlüler İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu