Bebek ve Çocuk

Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Beyonce doğum sonrası çekilen fotoğrafları ile herkesi kendine hayran bıraktı! Kısa sürede eski formuna nasıl kavuştuğu ise merak konusu oldu.

Beyonce doğum sonrası paylaştığı fotoğraflar ile olay oldu! Yaklaşık 1 ay önce ikiz bebekleri Sir Carter ve Rumi Carter’ı kucağına alan Beyonce, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla herkesi şok etti. Doğumun üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen fotoğraflarda oldukça formda görünüyordu.  

Beyonce Doğum Sonrası çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Hamileliği boyunca sürekli göz önünde olan ve karnı burnundayken gerçekleştirdiği sahne performansı ile herkesin takdirini kazanan Beyonce, bu kez de doğum sonrası fotoğrafları ile konuşuluyor. Doğumunun üzerinden henüz 1 ay geçmemişken paylaştığı fotoğraflarda fazlasıyla fit görünmesi, onun kraliçe ünvanını ne kadar hak ettiğini bir kez daha gösteriyor. Ünlü şarkıcının kısa sürede nasıl bu kadar kilo verdiği ise herkes tarafından merak ediliyor.   

Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!  

Kızına Verdiği İsim Uzun Süre Tartışılmıştı

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Beyonce, bir kız bir de erkek bebek dünyaya getirmişti. Beyonce ikizler için Sir ve Rumi Carter isimlerini tercih ettiklerini, geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile herkese duyurmuştu. Dünyaca ünlü çift Jay-Z ve Beyonce’nin kızlarına Rumi adını vermesi, sosyal medyada da epey tartışılmıştı. çiftin, 13. yüzyılda Konya’da vefat eden filozof ve şair Mevlana Celaleddin Rumi’den etkilendiği ve bu nedenle kızlarına Rumi ismini koyduğu söyleniyor. Rumi, aynı zamanda Japonya’da da kız çocukları için sıklıkla tercih edilen bir isim. Jay-Z’nin, ikiz bebeklerinin isim hakkını korumak için ticari tescil aldığı da konuşulan iddialar arasında.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Çalışmayan Anneler İŞKUR'un Bu Programı Sayesinde Aylık 2400 TL Gelir Elde Edebilir!

 Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!   

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu