Bebek ve Çocuk

Ayşen Batıgün Bebeğine Kavuştu!

Ayşen Batıgün Bebeğine Kavuştu!

Oyuncu Ayşen Batıgün oğlu Aras’a kavuştu!

‘Beni Böyle Sev’ ve ‘Küçük Gelin’ dizileri ile tanıdığımız güzel oyuncu Ayşen Batıgün doğum yaptı! Menajer eşi Abdullah Bulut’un geçtiğimiz Anneler Günü’nde sosyal medya hesabından paylaştığı ‘İlk Anneler Günü’n kutlu olsun canım aşkım. İyi ki varsın’ yazısını kendi sayfasında yayınlayarak hamile olduğunu müjdeleyen Ayşen Batıgün, oğluna kavuştu!   Ayşen Batıgün Bebeğine Kavuştu!

Ayşen Batıgün Doğum Yaptı!

Ünlülerin menajeri Abdullah Bulut ile 2013’te nikah masasına oturan Ayşen Batıgün, birkaç gün önce Kozyatağı’ndaki özel bir hastanede oğlunu kucağın aldı. Haberi alır almaz çiftin yakın arkadaşları hastaneye koştu. Oyuncu Merve Sevi, geçtiğimiz günlerde doğum yapan Eda Özerkan ve eşi Timur Acar, Ceren-Emir Benderlioğlu, Mert Yavuzcan, Çalkan Akgün ve Bahar Şahin, çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan isimlerden bazılarıydı. Usta oyuncu Yıldız Kültür ise çifti evlerinde ziyaret etti. Abdullah Bulut ve Ayşen Batıgün’ün, bebeklerine ‘Aras’ ismini verdiği öğrenildi. İlk defa ebeveyn olmanın heyecanını yaşayan genç çiftin bebeklerinin gayet sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği, Ayşen Batıgün’ün de sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.   Ayşen Batıgün Bebeğine Kavuştu!  

Abdullah Bulut’tan Duygusal Paylaşım

Eşinin doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyuran Abdullah Bulut, paylaştığı duygusal yazı ile takipçilerinin takdirini topladı. ‘Ne hissettiğinizi anlayamadığınız bir anınız oldu mu hiç? Ne güzel bir duyguymuş oğlum demek. Şimdiden hayata kocaman kocaman bakıyorsun. Hoşgeldin arkadaşım, yoldaşım, canım, kanım… Minik ellerin, ayakların, burnun ağzın tarif edilemez bir duyguya soktu beni. İyi ki doğdun Aras’ım. Seni çok seviyorum canım eşim’   Ayşen Batıgün Bebeğine Kavuştu!  

Hamileliği Boyunca Spordan Ödün Vermedi

Oyuncu Ayşen Batıgün, hamileliği boyunca kendisini spora adadı. Özellikle pilatese ağırlık veren oyuncu, bol bol yüzmeyi de ihmal etmedi. Bu anılarını ise sosyal medya hesaplarından paylaşarak, gebe olan çok sayıdaki takipçisine örnek oldu.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Deneyen Annelerin Vazgeçmediği Tek Bebek Bezi: Prima Premium Care!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu