Bebek ve Çocuk

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası evde egzersiz hareketleri serbest kardiyo ile devam ediyor.

Serbest Kardiyo Egzersizleri

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizlerinin yeni videosu Serbest Kardiyo Egzersizleri ile devam ediyor. Vücudumuzu en ince hale getirebilmek için, kaslarımızı hem doğru hem de farklı açılardan tetiklemeniz gerekiyor. Aslıhan Kıratlı eşliğinde yapacağınız serbest kardiyo egzersiz çalışması için en sevdiğiniz müziği açın ve videodaki hareketlere eşlik etmeye çalışın. Evde egzersiz hareketlerini ilk zamanlar 5 dakika ile başlayıp zamanla 20 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz.

Kardiyo Egzersizlerini Videoyu İzleyerek Yapabilirsiniz

Doğum sonrasında vücudunuzun eski formuna dönebilmesi ve kilo vermeniz için yağ yakmaya yardımcı olan kardiyo egzersizlerini yapmanız gerekir. Bu egzersizleri yapmak için herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek yoktur. Body Dsenier Aslıhan Kıratlı tarafından sizler için hazırlanan özel egzersiz videosunu izleyerek tüm hareketleri evde kolayca yapabilirsiniz.   Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri  

Doktorunuzdan Mutlaka Onay Alın

Unutmamanız gereken en önemli konu doğum sonrasında bu hareketleri yapabilmeniz için mutlaka doktorunuzun onayı gerekiyor.

Aslıhan Kıratlı ile Serbest Kardiyo Hareketleri

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ece Vahapoğlu’nun Baby Shower Kutlamasından Renkli Görüntüler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu