Bebek ve Çocuk

Asil Aslan Dünyaya Gözlerini Açtı

Asil Aslan Dünyaya Gözlerini Açtı

Aslıhan Doğan Turan, bu sabah oğlu Asil Aslan’ı sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi.

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan doğum yaptı. Sosyal medyadan yayınladıkları mesaj ile güzel haberi duyuran çift, ikinci kez ebeveyn oldu.

Aslıhan Doğan Turan Doğum Yaptı!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslıhan Doğan ile en son Başakşehir’de top koşturan Arda Turan, 2018 yılında güzel bir yuva kurmuştu. Kısa bir süre sonra ilk oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çift, bu sabah ikinci oğullarına kavuştu. Nişantaşı’nda bulunan özel bir hastanede doğum yapan Aslıhan Turan’ın, bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdiği öğrenildi. Oğullarına Asil Aslan ismini veren çift, güzel haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Bebek Ziyaretlerini Kabul Etmeyecekler

Açıklamada sevenlerinden bir de ricada bulunan Arda Turan, pandemi nedeniyle bebek ziyaretlerini kabul edemeyeceklerini belirtti. “Değerli dostlarımız, dünyamız ve ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde, oğlumuza sağlıklı bir şekilde kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Sizlerden ricamız, öncelikle sizlerin sağlığı için Asil Aslan ile tanışmanızın sağlıklı günlerde olmasıdır. Dualarınız ve sevgilerinizin bizimle olacağına inanıyor, sağlıklı günlerde kavuşmayı diliyoruz, anlayışınız için çok teşekkür ederiz.”

Asil Aslan Dünyaya Gözlerini Açtı

Üçüncü Çocuk Açıklaması

Bu sabah doğum yapan Aslıhan Doğan, ikinci hamileliğinin neredeyse yarısını karantinada geçirdi. Karantina sırasında Sabah Gazetesi’nin magazin ekine röportaj veren Aslıhan, şimdiden üçüncü çocuk planları yaptıklarını, en az 4 çocuk sahibi olmak istediklerini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Şarkıcı Rojin Anne Olmaya Hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu