Bebek ve Çocuk

Arka Sokakların Pınar’ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!

Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!

Arka Sokaklar dizisinin Pınar’ı İpek Usta ikinci defa anne olmak için gün sayıyor.

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu Usta, ikinci bebeğinin doğumu için gün sayıyor. Usta, 2014 yılında ilkokul aşkı olan iş adamı Hakan Usta ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıllarda Kaan isminde bir erkek bebek dünyaya getiren başarılı oyuncunun ikinci kez anne olmaya hazırlandığı ve kısa bir süre sonra bir kız bebek dünyaya getireceği öğrenildi.

İpek Usta Hoşgeldin Bebek (Baby Shower) Partisi Düzenledi

İkinci defa anne olacak olan İpek Usta, sosyal medya hesabı Instagramdan yapmış olduğu paylaşımda bebeğinin doğumuna az bir süre kaldığımı “Ecemiz geliyorr” mesajıyla takipçilerine duyurdu. Hamileliğinin 30. Haftasında olduğu öğrenilen ünlü oyuncu bebeğinin gelişi ile ilgili hoşgeldin bebek (baby shower) partisi düzenledi.   Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!   Ailesinin ve yakın dostlarının yalnız bırakmadığı İpek Yaylacıoğlu Usta’nın sosyal medya hesabı instagramdan kızının kutlamasına özel anları takipçileri ile paylaştığı fotoğraflar basının ve sevenlerinin ilgi odağı oldu. İşte, Arka Sokaklar’ın Pınar’ının kızı için hazırladığı o kutlama…   Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!  

İpek Yaylacıoğlu Usta’nın Bebeği Kız Olacak

Bir erken bebek annesi olan İpek Usta’nın ikinci bebeğinin kız olacağı oyuncunun sosyal medyadan paylaştığı mesajla belli oldu.   Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!   Ecemiz geliyor postuyla paylaşılan fotoğraf ile İpek Usta’nın bebeğinin cinsiyeti ve bebeğinin ismi de öğrenilmiş oldu.   Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!   Arka Sokakların Pınar'ı İkinci Bebeği İçin Parti Düzenledi!          

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebeyken Asla Yenilmemesi Gereken 13 Yiyecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu