Bebek ve Çocuk

45 Günde 16 Kg Verdi

45 Günde 16 Kg Verdi

Haziran ayında doğum yapan İpek Tanrıyar, 45 günde 16 kg verdiğini açıkladı.

Eski manken ve oyuncu İpek Tanrıyar, Haziran ayının son günlerinde anne olmuştu. Doğumdan 45 gün sonra sosyal medya hesabından fotoğrafını yayınlayan Tanrıyar, geçen süre içinde 16 kg verdiğini açıkladı. Bu konuda genetik özelliklerin önemli bir faktör olduğunu belirten ünlü oyuncu, emzirmenin de kilo vermesi üzerinde etkili olabileceğini söyledi.

Haziran Ayında Anne Olmuştu

Ekranların tanınan ismi İpek Tanrıyar, yaklaşık 2,5 sene önce Murat Evler ile hayatını birleştirmişti. Bir süre sonra hamile olduğu iddia edilen oyuncu, bir magazin programına telefonla bağlanarak hamileliğini doğrulamıştı. Hamileliğinin son 4 ayını pandemi sebebiyle evde geçiren ve doktor kontrolü dışında dışarıya adım atmadığını belirten oyuncu, Haziran ayının son günlerinde doğum yaptı. Florya’daki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren İpek Tanrıyar, oğluna Aras ismini verdi.

45 Günde 16 Kg Verdi

45 Günde 16 Kg Verdi

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile yeniden gündeme geldi. Yaklaşık 45 gün önce doğum yapan Tanrıyar, bu süreçte 16 kg verdiğini açıkladı. Genetik faktörlerin, normal doğum yapmanın ve emzirmenin bunun üzerinde etkili olabileceğini belirten oyuncu, hamile kalmadan önceki kilosunun da altına indiğini söyledi.

İpek Tanrıyar Kimdir?

1980 yılında dünyaya gelen İpek Tanrıyar, Trakya Üniversitesi’nde turizm eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra Milano’da bir süreliğine modellik yaptı, ardından Türkiye’ye dönerek oyunculuk kariyerine başladı. 2,5 sene önce Murat Evler ile hayatını birleştiren 40 yaşındaki oyuncu, Haziran ayında anne oldu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Biberon ve Emzik Temizliği Nasıl Olmalı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu