Bebek ve Çocuk

20 Yıl Sonra Altız Bebek Sahibi Oldular!

20 Yıl Sonra Altız Bebek Sahibi Oldular!

20 yıl sonra Amerika’da yaşayan bir çift 3 kız ve 3 erkek olmak üzere altız bebek sahibi oldular.

Amerika’nın Virginia eyaletinde yaşayan bir kadının, yirmi yıldır hamile kalmaya çalıştıktan sonra geçtiğimiz  günlerde altız bebek sahibi olduğu belirtildi. 11 Mayıs tarihinde doğan bebeklerin 3’ünün erkek ve 3’ünün de kız olduğu edinilen bilgiler arasında. Bebeklerin 0,74 kilogram ile 1,33 kilogram arasında olduğu ifade edilirken, bebeklerin doğumlarını koordine etmek için 40 kişilik ekibe ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

20 Yıl Sonra Gelen Mutluluk

Amerika’da yaşyan ve 20 yıl sonra altı tane bebek sahibi olan Ajibola Taiwo isimli kadının 18 Mayıs tarihinde taburcu edildiği, bebeklerin düşük kilolu olmaları nedeniyle hepsinin yenidoğan yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü ve durumlarının  iyi durumda olduğu belirtildi. Çıkan haberde, anne Ajibola Taiwo taburcu edilirken, babanın bebeklerin bakımına aktif bir biçimde katıldığı ifade edildi.   20 Yıl Sonra Altız Bebek Sahibi Oldular!  

Muğla’da da 20 Yıl Sonra Bir Çift Bebek Sahibi Olmuştu

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde yaşayan 40 yaşındaki Hacer Yavşin ile 44 yaşındaki  Muhsin Yavşin’in 20 yıl sonra dünya gelen bebekleri çifti sevince boğmuştu. Çiftin maddi imkansızlıklar nedeniyle tüp bebek deneyemedikleri, umutlarının tükendiği sırada Hacer Yavşin’in, sürpriz bir şekilde hamile kalmasından sonra, yıllar boyunca bebek özlemi çeken çift, Zehra isminde bir kız bebeğe sahip olmuşlardı.      

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeklere İsim Nasıl Bulunur?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu