Bebek ve Çocuk

Yeni Evlenen Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Açıklama: ‘İkiz Hissediyorum’

Yeni Evlenen Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Açıklama: ‘İkiz Hissediyorum’

10 gün önce evlenen Burcu Esmersoy anne olmak için sabırsızlanıyor!

Burcu Esmersoy, bir moda dergisinin çekimlerinde anneliğe dair birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu! Zaman kaybetmeden anne olmak istediğini söyleyen ünlü sunucu, ‘Hissediyorum, ikizlerim olacak.’ dedi!

Burcu Esmersoy Anne Olmak İstediğini Açıkladı!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Berk Suyabatmaz ile 14 Mayıs’ta evlenmişti. New York’taki Türk Konsolosluğu’nda nikâh masasına oturan çift, nikâhtan sonra yalnızca ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı bir yemek organize etmişlerdi. Sosyal medyada da uzunca bir süre konuşulan törenden sonra balayı için Monte Carlo’ya giden mutlu çift, ülkeye döndü. Ayağının tozuyla bir moda dergisinin çekimlerine katılan Burcu Esmersoy, çekim sırasında kendisine sorulan soruları da yanıtladı. Ünlü sunucunun cevaplarında, annelik planları ile ilgili söylediği sözler dikkat çekti.

Yeni Evlenen Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Açıklama: ‘İkiz Hissediyorum’

‘Hissediyorum, İkizlerim Olacak’

Henüz 10 günlük evli olan Burcu Esmersoy, bir moda dergisi için objektif karşısına geçti. ‘Anne olmayı istiyor musunuz?’ sorusuna, ‘Hissediyorum ikizlerim olacak. En kısa zamanda anne olmayı planlıyorum.’ şeklinde cevap verdi. Anne olmak için sabırsızlanan ünlü sunucudan her an müjdeli haberler gelebilir!

Yeni Evlenen Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Açıklama: ‘İkiz Hissediyorum’

‘Müthiş Bir Aşk Yaşıyoruz’

Daha önceki röportajında eşi Berk Suyabatmaz için ‘Berk hayatımın aşkı. Sanki yıllar boyu Berk ile birbirimiz için evrilmişiz gibi. Müthiş bir aşk yaşıyoruz. Kelimelerle anlatabileceğim bir şey değil. Birbirinin gözünün içine bakarken aşktan alev alev yanan insanlarız.’ demişti. En kısa süre içinde bebek sahibi olmayı planladığını söyleyen Burcu Esmersoy 41 yaşında, eşi Berk Suyabatmaz ise 40 yaşında.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğum Desteği ve Doğum Koçunun Görevi Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu